Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez inkább ne legyen gyanús...

Ez inkább ne legyen gyanús vagy lehet, hogy járni akar velem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú haverom. Ez a 4. év, hogy kifejezetten szoros a barátságunk. Mindenhová együtt megyünk, mindig beszélgetünk, ő az, aki folyton keresi a társaságom. Ha kell neki valami, gyakran átjön hozzám hétvégén. Ha szomorú vagyok próbál vigasztalni. Az ismerőseink szokták sűrűn mondani, hogy tuti hogy járunk. Valamelyik nap ez megint elhangzott és mondta a haverom, hogy ő nem tudja, hogy miért gondolják hogy járunk. És aztán mondta, hogy majd biztosan elterjesztik a városban, és ezt úgy adta elő, mintha aggódna, közben meg félvigyor ült az arcán és a hanglejtése sem az a jajdekárhogyeztpletykálják típusú volt. A másik pedig hogy ültünk egymás mellett és mondta nekem hogy ő ismer 2 olyan embert akik 10 percet jártak. Amikor az egyik barátnőm ellene akart forsítani engem akkor azt mondta hogy tuti h a barátnőmnek bejön ő. Meg egyszer egyik barátunk mondta hogy a mienk igazi barátság és mikor ültem a haverom mellett halkan mondta hogy barátság és megint félvigyor volt az arcán. Szerintetek?



18/L



2020. aug. 25. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért gondolom én mindig, hogy nincs férfi és nő között barátság. Vagy az egyik, vagy a másik a múltban, a jelenben, vagy a jövőben akar valamit.
2020. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor ez gyanús?
2020. aug. 25. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús. Nekem leginkább az utolsó sor miatt lett az.
2020. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Szeretnél vele járni? Mert én azt gondolom, hogy legalábbis nyitott lenne rá a srác. Szóval ez esetben te is utalhatnál rá (vagy kimondhatnád, mivel sok fiú nem tudja az utalásokat olvasni).


Ha viszont nem akarsz vele járni, akkor tapintatosan, de egyértelműen, kerek-perec mondd neki, hogy barátként nagyon szereted, de nem az eseted, és nem akarod, hogy esetleg álmokba ringassa magát.

2020. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az utóbbi esetben, ha van de nem túlságosan erős a vonzalom a fiú részéről, tudja kezelni a helyzetet, akkor maradhattok barátok. A férjemnek is van egy ilyen női barátja, akivel nagyon kedvelik egymást, és föl is merült, hogy együtt járjanak, a férjem (akit akkor még nem is ismertem) nyitott lett volna rá, de a leányzó nem, és ezt normálisan meg is tudták beszélni. Azóta is jó barátok, a hölgy is férjhez ment azóta.
2020. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha akarna vakamit komolyabban, akkor már lépett volna. Szerintem inkább kényelmes neki úgy csajjal időt töltenie, hogy közben nincsenek kötöttségei.
2020. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

"Ha akarna vakamit komolyabban, akkor már lépett volna."


Ez egyáltalán nem igaz.

2020. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Én nem azt mondom, hogy nem létezik barátság ellenkező neműek között, de azt viszont igen, hogy az egyik mindig többet érez/akar/akart/gondol. És általában a fiú/férfi az. Nekem nem kellene ez az egész, nincs türelmem hozzá. Ezért nem is barátkozom férfiakkal. Persze elbeszélgetek munkatársakkal, vagy haverokkal ha egy társaságba kerülünk, de olyanba nem mennék bele, hogy közös progik kettesben, meg jaj átjön beszélgetni stb. Én ezt leépíteném.
2020. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szex lesz:)
2020. szept. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7, de igaz. Nekem így tanították, ha valaki akar valamit, azt megteszi. Az is, aki töketlen.
2020. okt. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!