Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok és hatodik óta van egy osztálytársam (6 osztályos gimibe járok.) aki folyton hazugságokat mond rólam ezért az összes olyan ember akinek szimpi voltam faképnél hagyott. Szóval nincsenek nagyon barátaim, legalábbis igaz barátaim. Van egy lány aki csak azért barátkozik velem, mert őt is kiközösítik (Szegény szívbetegséggel szenved ami miatt nagyon duci.), de én már neki is örülök. Szóval ez a lány aki kibeszél folyton hazudik, de a többiek hisznek neki, márkás ruhákat hord, folyton chipset zabál (mégsem hízik, mondjuk én is ilyen vagyok.), jóba van az összes diákkal kb. a suliban. Én meg segítőkész vagyok, nem hazudok, normális ruhákban járok, egészségesen étkezem (mert neki ez is gond, hogy én milyen hülye vagyok, hogy csak zöldséget eszek. Mellékesen megjegyzem, ez sem igaz.). Szóval nem tudom mi baja van különösebben velem, mert soha nem vétettem ellene semmit. Egyszer pl. levágattam a hajam, ezért azt mondta, "mekkora r*b@nc már ez a XY, nem is áll neki jól ez a haj." Két hét múlva megjelent rövid hajjal. :/

Szerintetek miért engem támad?

Köszönöm!

17/l


2020. aug. 29. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kellene megkérdezni. Bármilyen furán hangzik, a szembesítéstől, főleg a nyílt szinitől, zavarba jönnek. Ha sokat ütöd a vasat és mindenre rákérdezel, talán még sírni is fog. Imádom amikor az ilyenek sírnak. 😊 Fiolába gyűjteném a könnyüket emlékbe :D
2020. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia Cicás Néni, aki inkább cicás lány.


Én úgy tapasztaltam, a fiatalabb korban nagyon erős az emberekben a frusztráció, a szeretethiány vagy bármilyen kisebbségi érzés miatti düh és annak a manifesztálódása. Nekem is volt régen, hogy teljesen érthetetlen módon, sok olyan osztálytársam volt akik nem bírtak magukkal, mindenkivel kötözködtek vagy csak valakit különösen kinéztek maguknak.


Ahogy te is tudod magadról, normálisan viselkedsz, a legjobbat próbálod adni magadból, így érthetetlen, mi baja lehet a másiknak.

Szerintem nem a személyeddel van baja, csak te rajtad tudja kiélni a feszültségét. Talán túl passzív vagy neki, vagyis nem szólsz vissza keményen, nem fél tőled, vagy olyat lát benned ami különösen kiváltja belőle a haragot.


Veled nincs semmi baj, ez a fontos.

2020. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintetek van ennek valami köze ahhoz, hogy a szülei elváltak 12 éves korában?

2020. aug. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!