Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyerek,szülők,alkoholizálás?

Gyerek,szülők,alkoholizálás?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni.

Adott 3pár.

1.Szülők -1lány gyermek 2 1/5 éves.

2.Szülők-2fiú gyermek 4,6évesek.

3.Szülők-fél éves baba

1,2es szülők minden hétvégen lepasszolják a gyerekeket,hogy inni tudjanak,a nők is fullosan részegek,kocsmáznak, stb.A 3-as férfi is minden hétvégen velük tart,de a párja nem,csak néha csatlakozik pár órára,a babával,ő nem iszik.Persze majdnem minden nap megy a pár üveg sör is..

Szerintetek ez normális? Engem nagyon kiakaszt ez az egész szituáció,egy szülőnek nem így kellene viselkednie,ilyen példát mutatnak a gyerekeknek? Nem is értem hogy a 3-as nő hogy bírja,hogy a férje is ilyen szintre alacsonyodik.És a 1,2-ről nemis beszélve.

Nyilván nem fogom nekik megmondani,ő dolguk,de én is anya vagyok,és egyáltalán nem viselkedünk így.



#alkoholizmus #alkoholistaszülök
2020. szept. 5. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valami harem?
2020. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ha valaki akkor ellik, mikor még gyerektelen életet akar élni. Aztán ezek a taplók szólják meg azt, aki inkább 40 felé szül, hogy ne viselkedjen ilyen retek módon a gyerekeivel.
2020. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A #2sel egyet értek.
2020. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egyik pár 40felé van és mégis ezt csinálják.

Hozzáteszem,én a 20as éveimben szűltem,és mégsem vágyom erre.

2020. szept. 5. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!