Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi erre a magyarázat?

Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

Barátságos ember vagyok, persze nem viszem túlzásba, nem mondok hülyeségeket, nem panaszkodok, pozitív az élet szemléletem, igaz kicsit buta vagyok, de ezen is fogok segíteni.

Őszinte és nyitott vagyok, ha van lehetőség érdeklődök, és én is beszélek az adott témáról, ennek ellenére az csak néhány ember beszél velem az interneten vagy a következő találkozáskor nem eppen barátságos.

Kitalálok egy programot és elhívom oda, nem jönnek, mert nem érnek rá.


2020. szept. 7. 14:21
 1/7 A kérdező kommentje:
És azt vettem észre hogy az emberek általában keveset beszélnek és csak akkor érdeklődnék ha valami céljuk van, nehezen kötnek új ismerettségeket.
2020. szept. 7. 14:23
 2/7 anonim válasza:
100%
Na igen, gyakori az ilyen, egyszerűen még nem találtad meg az igazi barátot, ehhez idő kell. És persze az sem hátrány ha jó ember ismerő vagy, de egyszer mindekinek eljön az ideje.
2020. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Mi a horoszkópod?
2020. szept. 7. 15:58
 4/7 anonim válasza:
Oroszlán
2020. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Remélem a horoszkópom segített a problémád megoldásában :)
2020. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tök általános jelenség mindenkire vonatkozóan, aki nem extrovertált, állandóan jövő-menő típus.
2020. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nem kell több segítség, megtaláltam a választ.
2020. szept. 11. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!