Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illene-e ilyenkor talit...

Illene-e ilyenkor talit javasolnom?

Figyelt kérdés

Összebarátkoztam a neten egy nagyon jófej német sráccal, és már hónapok óta remekül elvagyunk. Szívesen eltöltenék vele egy napot kirándulva, mert mindketten szeretünk utazni.

Kizárólag internetes ismertség után illik vkit így random elhívni egy talira? (lány vagyok amúgy, de nyilván barátként gondolom a dolgot)

Illetve így járványidőben illik ilyesmit javasolni? Engem nagyon nem viselne meg 2 hét karantén, mert az egyetem nekem teljesen online van, de ki tudja, ő mit gondolna egy idegennel való találkozásról.

Szóval érdemes lenne feldobnom a témát?



2020. szept. 11. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ebben a helyzetben egyáltalán nem illik.

Ha közel laknátok, akkor oké.

De másik országból? Én egy kirándulásra egy netes haverral még "békeidőben" sem találkoznék. Ilyen esetben inkább akkor szokás találkozni, ha nem csak barátként gondolják a dolgot.

2020. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!