Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek megy az internetes...

Valakinek megy az internetes ismerkedés? Ha igen, hol szoktatok barátkozni?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem bárhol megy, de én csak barátkozni szoktam.
ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Pár éve még aktívan játszottam számítógépes játékokat, a legtöbb online ismerősöm onnan maradt meg. Már nem nagyon vonz a gamelés, de a kapcsolatok megmaradtak. Pont nem rég találkoztam velük először élőben, jöttek Pestre, bemutattam őket a baráti társaságomnak aztán buliztunk egyet.


Ha meg társkeresésre gondolsz, barátnőm előtt Tinderen "vadásztam" és voltak is onnan olyanok akikkel találkoztam. Viszont azt komolyan sosem vettem, nem hiszek az online társkeresésben. Csak egyéjszakások voltak aztán megszakítottam a kapcsolatot ha kezdett volna komolyra fordulni.

ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár évvel ezelőtt a Starity-t mondtam volna, mert sok nagyon kedves barátot szereztem onnan, akikkel utána lazán 5+ évig írogattunk. Egyikükkel még elvétve mostanság is, de már nem olyan sűrűn. Azonban azon az oldalon is nagy már a pangás, ezért nem merem 100%-ra mondani most is.


Illetve Tumblr-ön sikerült még nagyon rendes emberekbe botlanom pár fandomon belül, különféle országokból. Az akkor megismertek közül (kb. 10 éve) sokan jelen vannak még ott most is, szóval ilyen téren több a pozitív élmény.

ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem megy
ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Online megismertem egy lányt az egyetemről, más szakra jártunk. Egy szemeszterben volt egy óránk ami ugyanakkor kezdődött, de más tanárokkal voltunk. Megbeszéltük, hogy fél órával órakezdés előtt találkozunk, korábban bemegyünk az egyetemre. Találkoztunk is, 5 percet beszéltünk, aztán elrohant, hogy dolga van én meg 25 percig dekkoltam. Következő héten megint kimentem fél órával hamarabb, találkoztunk, pár percet beszéltünk, aztán elszaladt, megint ott dekkoltam. Még pár alkalommal eljátszottuk, amikor beleuntam. Kimentem órakezdésre, ha összefutottunk a folyosón, akkor váltottunk 2 mondatot, ez így kényelmesebb volt, mint kimászni korábban csak azért, hogy 5 percig beszélgessek vele aztán nézzem a falat, ez utóbbinak nem is láttam az értelmét.

Később szerettem volna vele meginni egy kávét. Sosem volt jó neki egy időpont sem, mindig a tanulmányaira hivatkozott én meg bevettem. Egyszer belement egy találkozoba, majd pár nappal előtte lemondta az egyetem miatt. Közben meg másokkal eljárkált, erről küldött képeket.

Online jól elvoltunk, de kezdtem inkább olyannak érezni őt, mint azt az embert, akinek a munkája, hogy szórakoztassa a magányos embereket, akik felhívják őt.

Nem éreztem barátságnak, hogy a kanapéról visszaír 1-2 mondatot, meg küld pár gifet.

Nem vetettem véget a barátságnak teátrálisan, egyszerűen csak nem írtam neki többet ésvő sem keres.

máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!