Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetemen könnyű barátkozni?

Egyetemen könnyű barátkozni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, félek...pont én aki nagyon de nagyon könnyen barátkozott edddig

A vírus miatt semmi se ugyanolyan az egyetemen, mindenki kedves viszont az órák összevisszasága miatt nem tudom hogy tudunk majd barátkozni...

Utálom az online-t, nagyon személytelen és pont emiatt félek hogy senkivel se alakul majd ki mélyebb barátság

sok mindenkivel beszélgettem, és van is pár akivel elég jóban lettünk. De se a gólyatábor nem volt, se bulik semmi nincs...

Sok gyakorlati és csoportos óráink lesznek Team-ekben...az is online októbertől

Szerintetek fogok találni barátokat?

Nagyon sokan vagyunk lányok...szinte csak lányok (a régi barátaim megvannak)

Vagy várjak amíg kiforrja magát, és ne aggódjak ezen?

Egy nagyon jó kolis közegben vagyok, a szobatársammal is igen jól kijövök.

Csak félek , nem alakul ki senkivel se mèlyebb dolog a vírus-kontakt nélküli meghatározó félévben



2020. szept. 11. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj felsőbb éveseknek szerintem ez ilyen szempontból sokkal rosszabb, lesz még lehetőségetek barátkozni, főleg, ha nyitott vagy. Én másodéves vagyok orvosin, és úgy nem tudtam találkozni, és valószínőleg nem is fogok tudni megint, hogy már sok embert ismerek, és néhányat barátomnak is tekinthetek.

Gólyáknak a tanulás szempontjából rosszabb, mert amúgy sincs szerencsétleneknek nagyon fogalmuk az egyetemi rendszerről, mellette akkor kezdik megtapasztalni az egyetemi létet teljes valójában, amikor már lehet, nem is ők a legkisebb évfolyam - egyébként számtalanszor előfordul, hogy felsőbb éves is belekeveredik a dolgokba, főleg ilyen helyzetben...

2020. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Szerintem sokkal egyszerűbb egyetemen barátkozni, mint középiskolában.Én is gólya vagyok, és tényleg elég kellemetlen ez a vírushelyzet, de nálunk nagyon működnek ezek a szakos meg tankörös facebook és messenger csoportok, ott próbálunk beszélgetni, ismerkedni, meg kisebb létszámú találkákat szervezni. Ne izgulj ezen, biztos vagyok benne, hogy találsz majd szimpatikus embereket, akikkel mélyebb barátság is szövődhet majd idővel. És az, hogy ilyen jó kolis közegben vagy, ez nagyon jó kezdet :) Ne parázz ezen, minden ki fog alakulni. Meg mindenkinek új ez a helyzet, gólyaként sokak fejében megfordul ez, mint neked. Kitartááást!
2020. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően könnyű, de kovid időszakban meg nem feltétlenül lehet könnyű. De alapvetően az. Sok hasonló érdelődésikörűvel jársz be egy órára; tehát nem mindenki van ott, hanem vélhetően közelebbi intelligenciaszint, de mégha abban nem is mindenki közelebbi; akkoris tehát az érdeklődési körötök, a közös érdeklődésikörötök vitt oda mindannyiótokat; tehát nem így ömlesztve van boldog-boldogtalan; hanem amit szerettek; és akkor tehát sokmindenkivel lehet sok közös vonásod is személyiségben, amiben hasonlítotok. Szóval szerintem is könnyebb , mint pl középsuliban.
2020. nov. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!