Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem magam kevesebbnek...

Miért érzem magam kevesebbnek az osztálytársaimnál?

Figyelt kérdés
Nemtudom ti hogy vagytok vele de én sosem tudtam rendesen beszélni a tőlem vékonyabb,vagy nyíltabb emberekkel,mert mindig kevesebbnek éreztem magam az alakom,vagy az miatt ,hogy régebben csendes gyerek voltam.Mindig az az érzésem volt/van ,hogy akik tőlem valamivel is vékonyabbak,nyíltabbak,azok többet tudnak.Lehet ez hülyeség,de nekem ez mindig is hátrány volt az életemben.Esku nem vagyok f4sz xD

2020. szept. 11. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a következtetéseid érzelmi alapúak. Mert ezeknek nincs közük egymáshoz. Gondolom nyílt alatt a beszédeset és nem a gondolkodásában/tudásra nyitott embert érted. Lehet van aki lenéz, mert vékonyabb és ő ezért jobbnak érzi magát, de ő sem azért fog, mert butának hisz. Ezt a kettő tulajdonságot nem fogják összekapcsolni. Szóval bátran beszélj velük.
2020. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Miért érzed, hogy ez alkattól függ?
2020. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.köszi a rendes válaaaaszt 2.Amúgy nemtudommm ,szerintem azért mert régebben mindig a bot alakú kurv4k irányítottak az osztályaimban,es mindig úgy éreztem,hogy lenéznek az miatt mert en nem vagyok annyira bot mint ők(amugy régebben nem voltam az a nagyon vekony, es azert ,hogy jobban érezzem magam addig fogytam ,amíg anyáék azt nem mondták ,hogy mostmar elég lesz)
2020. szept. 12. 09:19
 4/4 anonim válasza:

Hali!

Velem is szintén ugyen ez a helyzet,sajnos.Ez azért van mert kevés az önbizalmad.🙁

2020. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!