Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erre az ajándékra gondoltam,...

Erre az ajándékra gondoltam, szerintetek túlzás, ti vennétek ilyet ha lenne lehetőségetek rá?

Figyelt kérdés
Szóval én 25/F vagyok, és akinek venném az ajándékot ő 23/L. 4 éve ismertem meg, és mondhatni a legjobb barátom lett, valamint az utolsó 1 évbe, kezdtem is beleszeretni. Elmondtam neki úgy 1 éve, hogy kezdek is iránta többet érezni mint barát. Ő nem akart megbántani, ezért inkább csak jelekkel mutatta, hogy nem úgy gondol viszont és szeretné a jó baráti kapcsolatot tartani csak. Persze, egy idő után ez miatt szét is ment a barátságunk, nem volt ugyanaz mint régen. Sokat kezdtünk veszekedni, meg már a bizalom is elveszett egymás közt. Ekkor úgy döntöttem, hogy jobb lenne ha nem tartanánk a kapcsolatot és szétválnánk, mivel úgy éreztem csak ártok neki, és csak kellemetlen helyzetbe hozom. Ő elfogadta a döntésemet, de tudom meg láttam is rajta nagyon zavarta, meg sajnálta, hogy a barátságunk ment az egész. Most is a barátjának tert, mert a lány nagyon rendes és jószívű, egyáltalán nem haragtartó. Közeledik a születésnapja, valamint én is külföldre fogok költözni jobb munkalehetőség miatt, ezért valószínű soha többet nem fogjuk látni egymást. De sajnálom, mert hozzá hasonló emberrel nem hiszem, hogy fogok találkozni. Ezért gondoltam meglepem komolyabb ajándékkal. Mindennél jobban az Apple termékeket szereti, egyszerű Iphone 8-asa van amiért jó pár hónapot spórolt, hogy megvehesse, de nagyon boldog volt mikor odajutott. Gondoltam, így búcsú ajándéknak és egy komolyabb beszélgetés mellé túlzás lenne meglepni a legújabb Iphone 12 Pro verzióval? Számomra a pénz nem gond mivel nem igazán mozdulok ki sehova, nincsenek már igazán barátaim mivel karierr építésre álltam rá teljesen. Egyedül ez a lány maradt számomra. Grafikus ként dolgozok jó fizetéssel, és könnyedén megtehetem, hogy így 300 ezer forintért meglepjem. Tudom, hogy örülne a lány neki, meg beszélgetnénk egy jót. Kicsit kellemetlen helyzetbe lenne, de elfogadná mert tényleg nagyon jól megvoltunk, minden nap beszélgettünk addig még bele nem kezdtem szeretni. Így búcsú ajándéknak, hogy mellette elmondom annyira sajnálom, hogy tönkre ment a kapcsolatunk meg mindent elrontottam avval, hogy beleszerettem, kicsit túlzás lenne, meg azután, hogy valószínű soha többet nem találkozunk? Annyit fűznék hozzá, számomra mindent megér, hogy lássam boldog. De a véleményetekre lennék kíváncsi, mivel nem szoktam ajándékokat venni, és ő az első személy aki annyira megnőtt a szemembe, hogy ilyenen gondolkodok. Hozzátenném, korábban születésnapjára ilyen átlagos ajándékokat vettem neki, póló mellé fürdőbombát, meg kozmetikai szetteket stb. :)

2020. szept. 13. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Túlzás.

25N

2020. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy október vége felé jön ki a legújabb telefon, addig van bőven idő mivel november elején lenne a születésnapja.
2020. szept. 13. 23:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok.

Hidd el nem fog veled szexelni az ajándék telefon miatt sem akkor a "nagy beszélgetés" alatt.😀😀 Ha eddig nem tette,sőt,nem is keresett,mint "barátot",akkor így sem lesz esélyed,csak mondom.

2020. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Hat en jobban orulok a jelentessel biro ajandekoknak. Vagy valaminek ami sokaig nalam lehet, mint egy szep nyaklanc peldaul. Azokra is tudsz kolteni egy vagyont es el se romlik, igy nem loki ki egy ido utan.
2020. szept. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
No komment...
2020. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
:)
2020. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ooo hallod, 300 ezerert mar nem bucsuajandekot vennek, hanem magamnak vmi bucsubulat. Ennyi erovel a tokeidet is atnyujthatnad neki. Mmint kepletesen persze:D
2020. szept. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ajandekot nem neki venned, hanem magadnak, mert azt hinned, ezzel valami olyan hatast teszel ra, amilyen hatast amugy nem sikerult tenni ra.
2020. szept. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát 3. as válaszolónak, nem a sex lenne a cél arról már akkor lemondtam mikor először elutasított. Hanem, hogy elmagyarázzam neki sajnálok mindent, mert tényleg elrontottam neki kb. az egész évet. Ha normális lettem volna hozzá, még most is barátok lennénk. Keresett mint barát, de igazából én szakitottam meg vele a kapcsolatot, mert avval, hogy töbre gondoltam időnként sokszor kellemetlen helyzetbe hoztam vele, és igazából ártottam vele neki. Igazából cserben hagytam amikor szüksége volt rám, ahelyett, hogy barát ként ott lettem volna neki. Komplikáltabb sztory van a háttérbe de nehéz lenne azt nekem is elmondani. Sok szomorú dolgon ment keresztül és pont akkor kavartam én be neki magammal. Pedig csak egy barátra lett volna szüksége akire támaszkodhat. Azért gondolnám meglepni, és ha nem is beszélnék vele, legalább levél formájába elmondani sajnálok mindent. De ha nem vennék valami komolyat lehet nem is hinné, hogy jót akartam mindig neki :P. :P Olyan érzés van bennem, mintha elvesztettem volna az egyik legfontosabb embert az életembe, teljesen elszomorít, azért próbálnák meg elbúcsúzni tőle így.
2020. szept. 14. 00:17
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as válaszolónak. Lehet igazad van, nem tudom. Olyan zavaros állapotba vagyok. Lehet, hogy magamat próbálom csak sajnáltatni.. Nem szeretnék vele újra kapcsolatot teremteni, mert attól félek avval megint csak többet ártanák neki amit nem szeretném. De sose fejeztem ki igazából magamat neki, mennyire sokat jelent számomra, meg mennyire zavar, hogy elbasztam a kapcsolatunkat ilyen butasággal, hogy megtetszett. Én olyan személy voltam az életébe akire mindig számíthatott ha bajba van, és amikor legjobban szüksége volt rám akkor cserben hagytam, sok fájdalmat okoztam neki. De lehet tényleg legjobb lenne elengedni az egészet, lehet már ő is mindent elengedett. A sebeket meg jobb lenne nem felszakítani újra. Annyira rosszul érzem magam, mert nem tudom legalább így év végére kis örömöt szereznék neki :). Nem minden a pénz, van attól fontosabb dolog is.
2020. szept. 14. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!