Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez már nem túlzás?

Szerintetek ez már nem túlzás?

Figyelt kérdés
"Van" egy "barátnőm" akivel már kemény 13 éve ismerjük egymást. Nagyon jó (volt) a kapcsolatunk, amíg össze nem jöttem a barátommal. Azóta több dolog is történt. Elősször aztmondta, nagyon jó fej, jó arc stb, aztán kezdtek furcsák lenni a dolgok. Például, mikor nyáron itt aludt nálunk, akkor mondtam neki, hogy milyen jó lenne ha eljönne velünk a barátom is strandra, erre aztmondta oké legyen. Kicsit sem zavarta az ötlet, de kb rá egy órára kaptam egy üzenetet az anyjától hogy: minek kell jönnie a barátomnak strandolni is, legyünk csak együtt. Most komolyan hogy lehet valaki ennyire gyerekesem szánalmas? Akkor inkább mondott volna a szemembe valami normális indokot, akkor még meg is értettem volna, de így.. Aztán most meg elhívott hétvégére, és már 1-2 hete mondtam neki, hogy oké akkor talizzunk, azonban tegnapelőtt olyan beteg lettem, hogy mikor felkeltem levegőt se kaptam, és őszintén kb semmihez nem volt kedvem úgyhogy lemondtam. Erre mitcsinál? Szól az anyjának, aki rámír az én anyámra, hogy hogyan tehetem ezt meg, meghogy mi a fr*ncért nem járok mostanába le? (Pontosan ilyen fogalmazásmódban) és hát nem akartam neki mondani de egyrészt pont ezért. Eddig egyébként sosem mondtam nemet, mindig lementem szinte ha hívtak, a barátnőm ellenére, ugyanis neki mindig az volt a kifogása, még Szilveszterkor is, hogy "neki most tanulnia kell. Tök hihető. Ráadásul annyira akaratosak, hogy nem igaz, már lassan egy hete zaklatnak ezzel, komolyan már meg se néztem melyik mit írt. Már rendesen kísért a csaj. És ezt is kire fogta? A barátomra. Hogy amióta megvan azóta le se járok (mondjuk azóta most kérdezte elösször, de ez mellékes.) úgy kezelik a dolgot, mintha kutya kötelességem lenne lemenni oda. Arról nem is beszélek, hogy a szülei ott ordibálnak egymással, vagy a barátnőmmel ordibálnak, vagy a kisgyerek sikít meg tépi a hajamat, ráadásul abba a házba is van vagy maximum -20 fok. De ezek csak ilyen kis mellékes problémák, egyszerűen nem tudja azt sem megérteni, hogy vannak más barátaim is. Amúgy az a vicc, hogy tegnap már megbeszéltük ezt a dolgot, tök normálisan reagált rá, erre ma megint felhozta az isten se tudja miért, és ma mondta nekem ezt a "amióta megvan a barátom azóta le se szarom" szöveget, ami kib*szta nálam a biztosítékot, ezért inkább megírtam neki a magamét aztán letiltott. Egyébként mellékesen hozzáfűzném, hogy annyit beszél a kiszemeltjéről, hogy én nem sz*rtam ennyi szót életemben, de engem meg ez nem érdekel annyira, aztán mikor én leb*sztam ezért akkor is én voltam a rossz. Úgyhogy semmi oka nincs belekevergetni a dolgokba az amúgy tök ártatlan barátomat, ráadásul én sosem traktálok másokat a kapcsolati bajaimmal, meg élményeimmel, nem vele ellentétben. Most erről vélemények? (Kicsit hosszúra sikeredett, de nem tudtam rövidebben leírni.)

2017. nov. 2. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehez van pár hozzá fűzni valóm:


1 Te aztán szeretsz írni :D


2 Grat a barátodhoz.


3 Az ilyen ebereket szard le olyan magasrol , amenyire csak lehet, én szolnék a(z)(Ku*va) anyjának hogy miért nem mész le hozzájuk , tépik a hajad eg lyenek....


4 Gyáva , ha nem meri megszolitani a kiszemeltjét.


Vélemény: Szerintzem féltékeny hogy neked már van pasid , ő meg lusta a kiszemelthez oda menni.

2017. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valasszod, igen meglehet hogy feltekeny, sot mondta is hogy milyen jo nekem, bar nemertem mi abban olyan lenyugozo hogy van baratom, mikor elobb utobb neki is lesz majd. Nemertem minek surgeti mikor lehet latni rajta hogy tok eretlen, meg nem is ertem hogy mit gondol, hogy majd a szajaba repul? Enis tudnek parokat csodalni hogy hmm de jo nekik, de en tettem a kapcsolatomert es nem csak vartam a csodara. Az aki meg nem mer odamenni egy emberhez kezdemenyezni egy beszelgetest annak meg nem is valo kapcsolat. Viszont, nemtudom, hogy feltekenysege reven mi oka van arra, hogy mindig csak benne latja a rosszat. Mindig benne keresi a hibat, meg akkor is, ha epp semmi koze a dologhoz. Enis voltam mar feltekeny nem 1x, meg sem csinaltam ilyet... Az anyjarol meg annyit, hogy (most nem fogok tulozni!) kb mosogatni jarok le. Nem aztmondom, hogy nem segitek, mert szivesen segitek ha ugy van, de az a baj, hogy tolem mar majdhogynem elvarjak. 13ev baratsag ide vagy oda, en akkor is ott csak egy vendeg vagyok es leszek is, es nekem szinte kotelessegem parancsra pattanni, meg az anyja ledoglik mar bocsanat a kifejezesert, es alszik. Dolgozik, oke megertem faradt, nade az en anyam napi 12orat dolgozik, megis elotte mindent tisztessegesen megcsinal, elvegre o a csaladanya, az o anyja meg dolgozik kb napi 8 orat aztan kifujt a tortenet. De ezt szabadnapokon is igy csinalja, tehat meg a munkara se foghatja. O ossza szepen a hazimunkat, hogy mossunk fel, teregessunk ki, menjunk boltba, szedjuk be a ruhakat es hajtsuk ossze, soporjunk fel stb.. O meg szepen leul a kis lyukacskajara aztan csinal amit epp kedve tartja. Volt, hogy napi 4x 5x kellett boltba menni, mert az anyja "veletlen" kifelejtett valamit a bevasarlolistabol. Es az a gaz, hogy az apjat ez felettebb nem zavarja, o csak akkor szall be az uvoltozesbe es mondja nekik hogy "maradjatok mar k_ssba" amikor eppen veszekednek. Nemtudom hogy milyen elb_szott csalad ez, de nekem erre rohadtul nincs szuksegem.
2017. nov. 8. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:

(1. vagyok)


Te mosogatni jársz le?! A pi*sába! Most nem azé de ezt én nem hagynám , ott hagynám a francba , a barátnőddel együtt , vagy ő nem szojkott besegíteni? Más moslékát mossad el..... nem hogy ő csinálná , neeem , a vendég feladata.


Hát elég szomoru multad lehet , kitartás , pasid talán jobb lesz :) vagy te ezt már elbirtad dönteni? :)

2017. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az öreglány dolgozik vegyen mosogato gépet! Ne hogy leesen a barátnőd kőrme , vagy hivják át a szomszédot hogy mossa már el a moslékukat :D
2017. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A baratnom is besegit, de en mar azt furcsanak tartom, hogy egyaltalan en miert csinalom, mert nem bannak velem tisztelettel, vagy ugy mint egy vendeggel. Azota sem beszeltem vele tehat valoszinu, hogy mar halan isten nem is fogok. Koszonom a valasszokat:)
2017. nov. 12. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen :) már tuti hogy hiányzol nekik :D
2017. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!