Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon kivagyok már rá, mit...

Nagyon kivagyok már rá, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm imád szenvedni. Mármint imádja szóvátenni ha valami miatt szenved. Számomra ez egy igen bonyolult téma, nehéz elmagyaráznom. A lánynak mindig van valami amit éppen nem szeret magában, a környezetében stb. Ezek olyan jelentéktelen dolgok hogy már nem is emlékszem miken problémázott eddig. Viszont a mai nap után lett elegem belőle. Egész nap direkt kabátban és pulcsiban volt, és tipikusan amikor ott voltam, akkor elkezdett szenvedő fejet vágni, és összehuzogatni maga előtt a kabátot. Ugyanis ő most kitalálta hogy utálja a melleit. Amikor szóvá tettem hogy, álljon már le mert mindig van valami szarsága amin hisztizhet, és az összeset elviselem, de ez már túlzas amit csinal. Erre nekem rontott hogy ő már mióta azt gondolja hogy utálja a melleit, le akarja majd műtettni stb, es hogy en soroljam mar fel miken hisztizik állandóan. Mint amint mondtam olyan jelentektelenek,(mert tutira tud hogy nem gondolja oket komolyan, pl ,muanorexia,stb)hogy nem tudok neki mit felsorolni.. az a baj,hogy ez lehet hogy figyelem hiany, de hogyha en ezt megmondom neki, akkor besertodik. Nem szeretnek vele osszeveszni, de egyszeruen már túlzásba viszi ezt az ,,unalmamban kitalalok valamit amin nyavoghazok dolgot". Előre is köszönöm a válaszokat, és hálas vagyok annak aki elviseli az irásstilusomat(probalkozom)

2016. febr. 15. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

amikor ilyet csinál, említsd meg neki, ne hagyd szó nélkül, mint eddig!

Kompromisszumot ajánlanék vagy lemond erről a figyelemfelkeltős nyafis dologról, vagy otthagyod, mert hidd el, nagyon nehéz lelki szemetesnek lenni, pláne, ha az másik csak kamuzik, a magad érdekében hagyd ott, ha nem hagyja abba. Később csak rosszabb lesz, akor már nem csak a mellével lesz baja, hanem mert hangosan csöpög az eső, nyikorog az ajtó, reggel túl sápadt a kedvenc blúzához stb... Ne hagyd magad!!

2016. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet...


A barátnőm elég negatív típus és meg pont az ellenkezője, nagyon pozitív vagyok, ahol ő óriási problémát lát én ott vagy a megoldást keresem, vagy messze nem látom a problémát...

Az elején nekem is nehéz volt ezeket kezelni, hisz mit tegyek olyan dologgal ami nem létezik? Konkrétan ő elefántot lát én bolhát sem...én ignorálom, vagy valami egyszerű dologgal lereagálom, nem tudok jobbat tenni, mert nem akarok olajat önteni a tűzre...persze az sem tetszik neki, ha én "nem látom olyan súlyosnak a dolgot mint ő", de attól még így van...

meg kell tanulni figyelmen kívül hagyni a jelentéktelen dolgokat, mert beleőrülsz a végén! szerintem ilyen helyzetben nem jó olyan irányba változni, hogy te is meglátod mindenben a problémát...


22F

2016. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!