Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért versengenek a lányok...

Miért versengenek a lányok ennyire?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya lany se kover

Nincs senkim

Akárhányszor voltak lány barátaim mindig irigyek voltak féltékenyek pedig nincs senkim

Mindig megkaptam hoyg te vékonyabb vagy, hasonlítgatbak ki a vékonyabb

Miért fogyozol?!Nem fogyj többet stb De nem tudtak hoyg igazából lelki okai voltak

Ez annyira zavaró számomra

Ha barátok vagyunk nem tok mindegy ki a vékonyabb koverebb

Jól nézek ki mondták már többen

Olyan érzés mintha mindegyiknek kissebsegi komplexusa lenne



2020. szept. 17. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lelkükben levő önbizalomhiány vagy önképzavar mondja.
2020. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan érzés mintha mindegyiknek kissebsegi komplexusa lenne" - Mert az is van. Ez a sok insta "modell", meg amit az interneten látnak mind azt sugallja egy fiatal lánynak, hogy ő nem elég jó. De ha úgy viselkedik, öltözködik, ugyan azokat a cuccokat veszi, mint xy putriból kikerült net celeb, akkor talán elég jó lesz.


Nem tanítja meg senki nekik, hogy megtanulják magukat szeretni úgy, ahogy vannak.

2020. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Amit az előttem írók írtak. 1-esnek ott a pont. Mellesleg aki már túl lehetne,az ott bukik el,hogy alapból ennyi esze van,hogy ezt tekinti bibliaként,hogy így kell lennie és kész...

"Nem tanítja meg senki nekik, hogy megtanulják magukat szeretni úgy, ahogy vannak."

Azért az élet 500kg felett sorozatba pályázóknak sem mondták meg,hogy a vérnyomás és szívbajok nem játékok.

2020. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam magamat más lányokhoz hasonlítani, barátoknál főképp.Irigy nem szoktam viszont lenni, de ha nekem valaki azt mondja, hogy fogyózik megkérdezzem, hogy hogyan.Evés zavarom nekem is volt, nem kis ideig, így az emésztő rendszerem évek után se szokott vissza teljesen.
2020. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából nekem pont ezért nem volt soha normális barátnőm. Szép vagyok, emiatt mindenki csak irigykedik meg áskálódik vagy rámegy a páromra. Szval nehéz.
2020. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!