Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki érti ezt? Miért viselke...

Valaki érti ezt? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, mindketten fiúk vagyunk. Néha rámír 2-3 hetente, és megkérdezi hogy hogy vagyok. Válaszolok, rendre ő is válaszol, aztán írok rá valamit, hogy oké menjen a beszélgetés. És aztán a következő üzenetre már 1-2 órával később reagál, és nagyon tömören (pl. csak like-olja amit írtam), látszik hogy le akarja zárni a beszélgetést.


És ezt nem értem, mert Ő kezdeményezte, nem az van hogy én erőltetem rá magam. De így meg olyan fura hogy ő keres engem, aztán meg nem is kommunikál max 3 üzenetnél többet, amik csak pár sorosak. Más embernél sosem láttam ilyen viselkedést, és nem is értem hogy ez így miért van, olyan fura nekem. Másokkal képes vagyok hosszan elbeszélgetni, van téma bőven, de ő meg nyit felém aztán nagyon hirtelen lezárja az egészet, és ezt nem tudom hová tenni. Mi lehet az oka? Komolyan nem tudok kiigazodni rajta XD.



2020. szept. 18. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Unatkozik.
2020. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a kategória ismerkedésre van.
2020. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2: Tudtommal ismerkedés a kategória neve, szóval ismerkedéssel kapcsolatos kérdéseket is lehet feltenni.


Kérdező: Unatkozik és nem képes normálisan kommunikálni a másik emberrel, rengeteg az ilyen ismerősöm, én egy idő után nem válaszolok nekik, mert felesleges és kicsit irritáló is.

2020. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, lehet hogy tényleg unalom.


Bár akkor azt gondolnám hogy szívesen beszélne hosszabban is, addig is leköti valami.


De tényleg irritáló.

2020. szept. 18. 07:07
 5/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? 16 évesen ez még normális
2020. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
22
2020. szept. 18. 15:07
 7/9 anonim válasza:

Egyszerű!

keress 1 komolyabb beszélgető partnert!

2020. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van sok más barátom, meg az hogy most 2-3 hetente beszélünk 3 sort nem viszi el sok időmet, csak tényleg nem értem ezt a viselkedésmódot :D. Ezért írtam ki a kérdést, hogy hátha valaki felvilágosít.
2020. szept. 18. 15:21
 9/9 anonim válasza:

7-es voltam


Akkor vagy ő nagyon elfoglalt, vagy csak nem akar nyilvánosan lekoptatni!

Hátha észreveszed magadtól!

Vagy nem szeret hosszasan írkálni!

Vagy nincs közös témátok!

Dobj fel egy témát és majd kiderül!

De olyan témát válassz amire nem lehet válaszolni 1-2 szóval!

Más ötletem nincs!

2020. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!