Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről akiknek nincsenek barátaik?

Figyelt kérdés

Mindenképpen furcsán néznek rájuk mások?

Nekem azért nincs egy barátom sem mert nagyon rossz vagyok az ismerkedésben.


2020. szept. 18. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen vagyok én is: más furcsának tart, engem meg nem nagyon érdekelne az, hogy valakivel arról kellene értekezni, hogy "Képzeld: azt hallottam a Marcsitól, hogy a Juci azt mondta a Zsúnak, hogy a Feri azt kérte a Julitól...".
2020. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondolom, hogy nagyon magányosak.
2020. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Fel kellene állniuk, kimenni az ajtón, chat vagy facebook barátaikkal élő sörözést, sütizést, kirándulást szervezniük, és megváltozna az életük.


Mindenki társas lény, feleség-férj nem kell mindenkinek, de emberek? Igen. Még akkor is, ha random időközönként nekem is vannaj antiszociális napjaim. :)

2020. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én már próbáltam netes barátokkal élő programot szervezni többször is,de mindig csak leráztak. azóta netes barátaim sincsenek

illetve ha megismerek valaki újat, neki már ki van alakulva a baráti köre és rám sosincs ideje

2020. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy nagyon magányosak lehetnek.
2020. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért nincs, mert nem vágynak rá, nem keresik az alkalmat a barátkozásra és jó így nekik, akkor semmit, az ő dolguk, meg tudom őket is érteni. A többiekről azt, hogy magányosak.

Viszont a "rosszak az ismerkedésben" számomra nem kifogás. Nem szabad gyávának lenni és beleragadni a komfortzónába, senki se születik jó szociális készségekkel, ez egy tanult tulajdonság ami sok gyakorlással jól fejleszthető. Szóval nekik csak azt tudom tanácsolni, hogy legyenek bátrabbak, gyúrjanak az önbizalomra, ne futamodjanak meg néhány kudarc után, különben sosem kapják meg azt, amire vágynak. Sose késő elkezdeni.

2020. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!