Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az mit akar...

Szerintetek az mit akar jelenteni, hogy egy barát mégcsak egy üdítőt sem hajlandó meginni veled egy koncerten még akkor se ha te fizeted?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel megbeszéltük, hogy elmegyünk koncertre. El is mentünk. Előtte azt mondta, hogy milyen jó volt a haverjaival a hétvégén, sokat ittak és beszélgettek. Erre felvetettem, hogy igyunk meg valamit a koncerten mi is, mire közölte, hogy ő semmit nem iszik. Én vettem üdítőt magamnak, de mivel egyedül nem szeretek inni, vettem egy kicsit neki is abból, ami egyébként a kedvence. Ott ült egy órát és még egy kortyot sem ivott együtt velem, hiába kérleltem. Aztán felállt azzal, hogy neki mennie kell, ha akarok maradok. Nem tudom. Csak én érzem ezt természetellenesnek egy barátságban?

2020. szept. 18. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Valami nem tetszett neki benned, valamit ellenszenvesnek talált, de nagyon.
2020. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami baja volt. Az szerintem nem fura, ha nem akar inni. Csak úgy minek igyon, ha nem szomjas? Az is érthető, ha alkoholt nem akar inni. De az fura, hogy csak úgy felállt és elment. De nem biztos, hogy veled van baja. Lehet, hogy van valami gondja és ezért volt ilyen frusztrált.
2020. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így első benyomásra inkább az a fura, hogy miért próbálsz eröltetni valamit, mikor határozottan és érthetően kijelentette, hogy ő most nem iszik semmit sem.

De egyébként számos oka lehet a viselkedésének. Nem mindenki szereti, ha meghívják őket valamire, vagy kérdezés nélkül vesznek nekik valamit. Lehet az is, hogy egyszerűen csak bal lábbal kelt fel. Mivel barátok vagytok, inkább az a fura, hogy csak úgy elsétált, de ennek is meglehet a maga oka, ezt inkább tőle kéne kedvesen megkérdezned, hogy miért volt aznap fura.

2020. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!