Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit akar ez...

Szerintetek mit akar ez jelenteni?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal megbeszéltük, hogy egyik este koncertre megyünk. Elmentünk, de előtte rászervezett egy fodrászt, a koncert kezdete után egy órával meg közölte, hogy neki edzésre kell mennie. Az egész koncert alatt hűvös, kimért volt, én kértem italt, ő semmit nem fogyasztott, és amikor kértem, hogy igyon velem egy pohárral, erre se volt hajlandó. Ez azért is fájt, mert előzőleg arról beszélt, hogy a hétvégén a haverjaival iszogatott a ligetben. Nem értem, hogy egy pohárral miért nem tudott meginni velem.

2020. szept. 12. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz napja volt, vagy időszaka (ha régebb óta ilyen). Viszont nekem ezek nem túl jó jelnek tűnnek.. Kétszeresen is szinte rászervezett a programotokra és ott is elég érdekesen viselkedett..

További lehetőség, hogy a koncerthez nem volt kedve.

Én a helyedben megpróbálnám még elhívni őt valahova, és az ottani viselkedését is figyelném. Ha ott is ilyen, akkor lehet, hogy veled nem akar időt tölteni. Viszont, ha ott már nincs gond, akkor a programmal vagy a kedvével volt gondja.

2020. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!