Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félévente ha egyszer összefutu...

Félévente ha egyszer összefutunk. Ezt jelentené manapság a barátság?

Figyelt kérdés

Persze, mindenki borzasztóan elfoglalt... ezért aztán csak 3 hét múlva tud esetleg találkozni... de azt is gyakran lemondja.


Beteg barátnak komatál - minek az?


Ha esetleg mégis találkozunk, csak a munkhelyeinkről panaszkodunk, vagy esetleg egy szemérmes dicsekvés... tényleg ez lenne a barátság felnőtt korban?



2019. jan. 11. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod.


A legtöbb emberrel ez a max amire kifuthat egy ismeretség.

2019. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Az emberek ki vannak merülve, meg csak a nagyon közeliekkel tartják a kapcsolatot. Tényleg leterheltek, fáradtak az emberek. Amúgy lehet, hogy legalább törekvés van rá, hogy tényleg akar találkozni veled, különben ott lenne a lehetőség, megmondhatná nyíltan, egyenesen, hogy bocsi, de nem; de ő akkor lehet, hogy akart veled találkozni, de lehet, hogy nyomasztja valami. És akkor nem akart tényleg panaszáradatot rádzúdítani, hogy abból álljon csak az egész beszélgetés. Hogy ő arról panaszkodik, szenved, hogy milyennyire (új szó!:))nem jöttek össze a dolgai, és akkor ezt ecseteli mondjuk 2 órán keresztül.
2019. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, a legtöbb ember ennél többre nem képes.


Csak sztem nem elfoglaltak, csak lusták.


Egy normális barátságnak úgy kéne működnie, hogy tudtok midnenről beszélgetni és számíthattok egymásra.


Nekem sem volt még nagyon iylen barátom.

2019. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a barátaim mind elköltöztek, vagy eleve máshol laknak, mert egyetemről ismerem őket, kapcsolattartás napi szinten megy, találkozás ritkán, de nem azért, mert nincsen időnk rá... aki amíg itt lakott, azzal annyi volt, hogy "hé, nincs kedved összefutni?" "mikor és hol?" volt rá a válasz. :D
2019. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekem mindegyik "hasznos", sajnálom hogy van aki le lett pontozva.
2019. jan. 18. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!