Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátságban is lehet fellángolás?

Barátságban is lehet fellángolás?

Figyelt kérdés
Mármint úgy hogy azt hiszed hogy ő az igaz barát, aztán pillanatok alatt elmúlik.

2020. szept. 19. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet.
2020. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
igen, főleg, ha a másik csak megjátszotta magát.
2020. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Hajjaj! Konkrétan a hosszú barátságok erről szólnak. Hol szorosabb, hol lazább, olykor kicsit elengeded a kezét, aztán meg megszorítod, és ő is ugyanígy van veled.
2020. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Szerintem a barátságban is megvan az, ami a szerelemben a "mézeshetek" érzés, amikor rácsodálkozunk egymásra, imádjuk egymást, mert ő is így gondolja ezt vagy azt a dolgot (vagy a dolgok többségé), ahogy én. Aztán szerintem ugyanúgy jön az egymás kiismerése, és bizony van, amikor ennyi volt.
2020. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ezmarnemfoglalt?? válasza:
12%
Szerintem akiről szó van egy csicska.
2020. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Naná hogy van. Meg vannak baromarc haverok, akik irigylik a barátságotokat, mert már nem ők vannak ott ahol...


Viszont, egy normális barátság arról szól, hogy számíthattok egymásra, kölcsönösen, és legfőképpen, mindig.


Készíts listát, ki adott többet bele. Ha te, akkor ne hagyd kihasználni magad. Fektesd az idődet olyan emberbe, aki ezt viszonozza is.

2020. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sajtoslány ***** válasza:
100%
Igen,lehet szerintem.
2020. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátság és párkapcsolat, noha az elsőt a lét-, a másodikat pedig a fajfenntartás hozta létre, közös tőről fakadnak. Hasonó az érzelemviláguk is.
2020. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy van. Azt hittem egy emberről, hogy igaz barátom, de amikor a segítségemmel elérte célját, durván hanyagolt és azóta meg is szakadt köztünk a kapcsolat. Az elején olyan szánalomra méltó, kedves ember volt, hogy elkezdtem barátkozni vele, fellángolt bennem az iránta érzett szeretet, aztán amikor a megváltozott viselkedéséből és korántsem baráti gesztusaiból rájöttem, hogy végig csak kihasznált, meggyűlöltem.
2020. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!