Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kidobott a legjobb barátnőm,...

Kidobott a legjobb barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyolc éve a legeslegjobb barátnők vagyunk, illetve voltunk. Ez elég gyerekesnek tűnik, de nekem szükségem van egy legjobb barátra az életemben. Megvádoltam azzal, hogy már új van neki, és kibeszélnek (legalább ötször mondtam), de erősen tagadta. Még nekem volt lelkiismeret-furdalásom. Az iskola első napján bocsánatot kértem tőle, de elhúzta a száját, és azt mondta, hogy új van neki. Van egy csaj a baráti körünkben akivel soha nem voltam jóban, és akivel gyanúsítottam. Persze, hogy igazam lett. Azóta nem beszéltem még vele, csak rettenetes érzés, hogy amikor szarban volt, én mindig kihúztam onnan, nekem pedig egyszer kellett volna a segítsége az életben, és akkor szúrt hátba. Mit csináljak nélküle? Nagyon hiányzik, de van tartásom, nem hívom el sehova stb...

Nem az, hogy "jajj most nincs bff-em" , hanem hogy le se szar.

Mit csináljak?



2020. szept. 19. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Mit csináljak? - Nőjj fel, ez már az általános suli, nem az ovoda.
2020. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Keress másik barátnőt.
2020. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
13:34 Köszönöm az értelmes hozzászólást, normális kérdésre vagy normális választ adj, vagy semmilyet.
2020. szept. 19. 13:53
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
igazad van. Ezért jár hülye kérdésre hülye válasz. ;)
2020. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Persze, elveszteni valakit mindig fájdalmas, és cudar érzés.

Ellenben pont ez az, te mindig ott voltál, és használt téged. Neki nem ez kellett, hanem egy vagány másik, akivel fikázhat bárkit. Tőled feltöltődött, és elég is volt. Biztos hiányzol neki, néha.

Gyorsan lépj túl, de majd lesz másik barátnőd. Idő, de lesz, és rajtad is múlik mikor.

2020. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. szept. 19. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha szép csaj vagy akkor én szivesen leszek a bestfriended vagy akár több is 😆
2020. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez ennyi volt. Keresztül mentem rajta én is, nem kell és nem szabad kapálózni. Most tudom, hogy könnyen dumálok, akkor sírás volt meg értetlenkedés - részemről, de belátom, ez is egy tapasztalat. Ha az utunknak szét kell válnia, akkor bármit teszek is, szét fog.

Szóval tekintsd ezt egy fejezetnek az életedben, éld tovább, és szembe majd fog jönni valaki, akivel újra fasza lesz minden.

2020. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem semmi megfogalmazás :D Ha már itt tartunk úgyis ez lett volna az utolsó közös évünk, csak azért mellette jobb lett volna.
2020. szept. 19. 16:21
 10/12 anonim válasza:
100%
Velem is volt hasonló. Én szakításként éltem át, nagyon rossz volt eleinte de mostmár sokkal jobb az életem nélküle. Azt hittem hogy ő az egyetlen igaz barátom de tévedtem. Jobb az ilyen embereket otthagyni és továbblépni. Előbb-utóbb úgyis talász hozzád hasonló barátnőt aki tényleg megbecsül.
2020. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!