Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ey fiú barátom miatt írom ki...

Ey fiú barátom miatt írom ki a kérdést,ami a következő.Miért van az,hogy akárhányszor megmondom neki,hogy irritál a viselkedése,mert olyat mond,ami dühítő,akkor azt mondja nekem,hogy biztos meg fog jönni?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Hogy lehetne vele megértetni,hogy attól még,hogy egy lány megmondja neki,hogy mit gondol,az nem jelenti,hogy biztos meg fog jönni a lánynak.Megmondtam már neki,hogy el fog veszíteni,mint barátot,ha nem hagyja abba ezt a viselkedést.Nem vesz komolyan.Olyanokat mond nekem,hogy imádom őt,sós hagynám őt egyedül.Meg ilyenek.Mindent így kijelent.Ha megbánt,akkor is az megy,hogy ne durcizzak,meg biztos meg fog jönni, azért vagyok ilyen érzékeny.Ha ő sértődik meg,akkor van,hogy nem válaszol,amikor kérdezek tőle valamit.Viszont ha én vagyok megsértődve,akkor nekem nem lehet kifejezni az érzéseimet.Annyira megalázónak érzem,amit néha csinál.Mintha az érzelmeim nem lennének valósak,csak azért mert lány vagyok.Az is probléma,hogy én nyíltan kommunikálok vele.Mindig elmondom neki,mi bánt.Azt is elmondom neki,ha úgy érzem megbántott.Nem játszadozom,meg lépek le szó nélkül.Ő viszont volt,hogy megtette.Magyon szeretem őt.A legjobb barátom.Viszont egyszerűen nem tudom,hogy miért ennyire lekezelő velem néha.
2020. szept. 20. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus hímsoviniszta. Ha a nőnek határozott véleménye van bármiről is, az csak hiszti lehet. Hagyd ott a fenébe, majd akkor látni fogja, hogy komolyan gondolod.
2020. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A nok sajnos ilyenek, van akinek egy honapban tobbszor is megjon, ezert nehez a nokkel. :)))


Amugy meg, biztos hogy a baratod, ha ennyire erzeketlen bunko, lekezelo ? Kisse egyoldalu, kihasznalos kapcsolatnak tunik.

2020. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha együtt maradtok, sok lesz a veszekedés, amit Te előbb-utóbb megunsz.
2020. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem volt hasonlo.

Az en velemenyem soha nem szamitott, nekem nem lehetett bajom, csak hozzà kellett alkalmazkodni stb.


Az lett a vége hogy folyamatos elnyomasban éltem mellette es egyre csendesebb önbizalomhianyosabb lettem. El lettem nyomva.

2020. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4-es,

remélem azóta szakítottál vele...

2020. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
mert szexista. nem foglalkozik a te erzeseiddel, mindenre rafogja a menstruaciot, elbagatellizalja a problemadat. keress mas baratokat, ot meg hagyd a fenebe
2020. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!