Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Közeledni akar hozzám? többet...

Közeledni akar hozzám? többet érez mint haveri viszony? miért csinálja ezt? nem szeretnem ezt tönkre tenni

Figyelt kérdés

Van egy srác akit igazi, jó haverként kezelek. nem rég óta ismerem(nyár eleje óta, az exem által ismertem meg, az ő haveri köréből) Heti egyszer biztos találkozunk általában így vagy úgy mert van pár közös ismerősünk is ugye, ill. néha 2en is be ülünk valahova meginni egy kávét, meg dumálni kivel mi a helyzet épp.

Abszolút tisztelettudó, érdeklődő, nagyon jól lehet vele beszélgetni.

nem nyomul, nem érzem rajta h mást is akarna, abszolút a tipikus jó haver, lassan már barát érzést kelti bennem.nem régiben szakítottam a volt barátommal, mert megcsalt. ő is ki volt ezen akadva mert nem ilyenek ismerte az exemet korábbról.. ekkor sem változott egyelőre semmi, nem hangol ellene direkt, nem akarja h jobban utaljam az exem, nem segít haragudni sem.mindig van valami klassz téma amiről beszélünk

most legutóbb kajákról dumáltunk épp mikor mondta h mit enne meg nagyon.

feldobta egyből h mi volna ha főznek neki? nem annyira örültem mert nem vagyok valami jó szakács.

próbáltam ezt a tudtara is adni, majd bedobta, ha kell segít benne, megcsináljuk együtt.egyenlőre nem mondtam sem igent sem nemet,de nagyon furának találom.

ugye nem többet akar tőlem?

jól megertjuk egymást az tény, de nehéz lenne elképzelnem h mást is akar, mégis az exem régi haverja..

nem rossz pasi de nem tudok rá úgy tekinteni és nem akarok kapcsolatot vagy újabb csalódast sem :(



#főzés #barát #ex #többet akar?
2020. szept. 20. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

25/F vagyok. Velem is történt pont ugyanez a helyzet. Egy leányzó pont hasonló helyzetből lett a legjobb barátom. Exe ugyanúgy megcsalta, ő sem bizik már az emberekbe és nem is akar több csalódást. 5 éves kapcsolat után történt vele.


Úgy hiszem ugyanaz történik a sráccal mint velem. Sima barátok voltunk, de idővel, hogy több és több időt töltöttem vele kezdtem jobban megkedvelni. Legjobb barátommá vált, naponta beszélgettünk már, sokszor találkoztunk. Ezután egy idővel pedig meg is tetszett és már azon kezdtem gondolkodni, annyira jó vele együtt tölteni az időt, milyen lehetne vele párkapcsolatba. Próbáltam közeledni hozzá de mivel baráti kapcsolatot szeretett volna csak, ez körülbelül szétrombolta a teljes kapcsolatunkat. De nem az elutasítás, hanem, hogy nem volt őszinte a lány vele. Nem mondta meg korrektan, csak barát szeretnék veled lenni de nagyon kedvellek. Inkább eltitkolta, mert nem akart ő sem megbántani engem, és reménykedett benne elmúlnak az érzések. Avval, hogy félreismertem a jeleket amiket mutatott, elrontottam vele és 3 év tökéletes legjobb baráti kapcsolat után, már az ismerősének se nevezhetem magam :(.


Szóval ha jelent is számodra bármit a baráti kapcsolat, és úgy érzed kezd ő is érezni irántad valamit, mindenképp azt ajánlom kettesbe beszélgessetek. És őszintén mond meg most nem álsz készen kapcsolatra, nem úgy gondolsz rá stb. Hidd el, ha ez nem történik meg csak tönkre fog menni a kapcsolatotok :) Biztos valamit kezd érezni a srác, nem ajánlotta fel főzzetek együtt valamit, az már randinak számit :)

2020. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szeretném megbeszélni vele persze, de azért is írtam ki ( mert nekem úgy jött le többet akar ) h más is így gondolja-e ebből.

de ezek szerint valóban ez a főzős dolog már olyasmi..

most nagyon parázok mert nem akarom mint barátot elvesziteni.

Bár ha ettől kiakad vagy megsértődik, akkor nem is igaz barát. :(

2020. szept. 21. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tereld el a témát, mond meg neki, szerintem nem jó ötlet most ez a főzősdi. Nem állok még készen kapcsolatra se randizásra. Esetleg nem iszunk meg inkább valamit? Megfogja érteni szerintem, normális rendes embernek hangzik ha már randi ötletnek közös főzést gondolt ki nem pedig iszogatást :).
2020. szept. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézetem szerint a fiú közeledni akar. Hogy meddig mehet el, az rajtad is áll. Ha valóban közeledni akar és ennek csalhatatlan jelét is adja, beszéljétek meg, hogyan tovább. Ebben az esetben az exedet teljesen tedd félre, az véget ért. Kezdődhet egy új, mással.

Szerintem nagyon szimpatikus, hogy nem prédának tekint, aki felejteni akarja az exét, tehát bármire hajlandó lennél.

Ne szalajtsd el.

2020. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ugye nem többet akar tőlem?"

Ugyan! Mi a ménkűt akarna egy fiú (aki még a legyet is megdugná röptében) egy lánytól?

2020. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de tök nem a legyet is röptében típus... vagy jól álcázza? 🤔 :(
2020. okt. 1. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:

az olyan fiú, aki tényleg CSAK barátságot akar, ritka, mint a fehér holló. ha nem is vallják be még maguknak sem, de simán lekapnák a lányhavert, ha az zöld lámpát mutatna. ellenben lányok simán szentelnek olyan fiúra is figyelmet, akire nem tudnak 'férfiként' tekinteni...

ez nem csak ilyen urbán legenda, kutatás is volt a témával kapcsolatosan.

2020. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!