Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
10-es lány vagyok. A tavalyi évet úgy kezdtem a gimiben, hogy imádtam az osztályom, tenyleg. Viszonylag sok barátom, sok emberrel beszéltem. A karantén elején még beszéltem pár emberrel az osztalytarsaim közül, de nyári szünetre már csak eggyel. Ő a legjobb barátnőm, egyben osztalytarsam, amióta megismertem, imádom. A nyáron vele voltam, meg a sulin kívüli barátaimmal. Most, hogy újból normális iskola van, nagyon egyedül érzem magam az osztályban. Nem tudok úgy becsatlakozni a beszélgetésekbe, mint azelőtt, úgyérzem teljesen leszar mindenki, nem hívnak sehova, nem is igazán beszélek velük. Az a barátnőm, akit fentebb említettem, jóban van a többiekkel, így nem akarom, hogy azt érezze, hogy csak velem kell lennie, hogy ne legyek egyedül. Mit tudnék tenni? Őszintén szólva nem olyan társaság, akikkel megint nagyon jóban szeretnék lenni, sőt. De így meg nagyon egyedül érzem magam, és kínosan, hiszen előtte jóban voltam velük, most meg kicsit ki lettem taszítva,amit ők is pontosan tudnak.

2020. szept. 20. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el ezt. Ha nem akarsz velük lenni, fogadd el, hogy nincs olyan közeg, amibe szívesen benne lennél. De így is szabad önmagad lehetnél, és csatlakozhatsz a beszélgetésekbe ha úgy adódik, csak ne várd belőle azt a szellemet, mint eddig.
2020. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25/F vagyok, hidd el ugyanaz volt a helyzet nálam is még gimibe. Mindenkivel jól megvoltunk először. Második évre rá már egy igaz barátom maradt a többivel meg csak időnként beszéltünk. Nincs semmi rossz benne, mivel alapból úgyis suli után nem valószínű lesz nagy kapcsolat tartás. Mindenki fog menni a saját útján. Ha magányosan érzed mindenképp magad, próbálj meg mással összebarátkozni. Esetleg a barátodnak az osztályon kívüli barátaival megismerkedni. Egy közös barát már elég nagy tényező :)
2020. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!