Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben történt, a legjobb barátnőmet akivel hét éve barátnők voltunk, megkerdeztem, hogy eljon e a másnapi programra, mire azt válaszolta, hogy engem mit érdekel. Meglepodtem, mert az előtt ritkán veszekedtunk, vissza kérdeztem, hogy mi a baja, rossz napja volt, vagy valami erre az írta, hogy sok minden baja van. Kértem, hogy mondja el, megbeszéljuk, de nem írt semmit csak azt, hogy hagyjam békén. Pár órával később megint írtam, azt mondta, hogy ne legyünk se jóban se rosszban. Na itt elszakadt a cérna. Se jóban, se rosszban?! Hát mit képzel ez a hülye p*csa? Épp, hogy a s*ggét ki nem nyálam, anno tinikent mi bajt el nem vittem helyette, segítettem neki, hogy bejusson egy egyetemre, amiről szépen kirugták, de persze nem volt baj, mert nem ő volt a hibás. Mindent kéne-kedve szerint csináltam, és erre ez? Azóta nem igen beszéltünk, ünnepekkor felköszöntjük egymást, mert valamennyire rokonok vagyunk, mert az én szüleim az ő keresztszülei, de ha meglatjuk egymást az utcán akkor még csak ne is köszön. Most visszatekintve látom, hogy a baratsagunk sose volt, igazi de rettenetesen hiányzik. Persze, vannak más barátaim, van legjobb barátnőm, de ez mégse olyan. Amikor vele/velük vagyok jól érzem magam, nevetünk, iszogatunk, de amikor itthon vagyok, akkor egyszerűen nem megy ki a fejemből, tegnap éjszaka már erről is álmodtam, és a régi képeinket nézegetem. A mostani legjobb barátnőm is azt mondja, hogy ami szép volt azt meg kell őrizni, ami rossz azt el kell engedni. De én mindenre emlékszek. Arra, hogy hét évvel ezelőtt miről beszélgettünk, hogy ismerkedtünk meg. Borzasztóan hiányzik, és nem tudom mit csináljak... Szerintetek?


21N


2020. szept. 27. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Hasonlóképpen jártam, nálunk az volt a gond, hogy a drága barátnőm féltékeny lett rám, minden zavarta. Nem mondta ki, de egyértelmű volt. Ő elkezdett velem szemétkedni, egy helyen dolgoztunk, miatta fel is mondtam végül, annyira alávalóan viselkedett. Nekem nem hiányzik, igaz sosem tartottam annyira nagyon jó barátnőmnek.
2020. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nosztalgiazz.
2020. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Mindent elárul az, hogy egy hülye p*csának nevezed...
2020. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Tehat hiányzik az aki kimondta hogy nem érdekled és rosszul bánt veled. Fordulj pszichológushoz.
2020. okt. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!