Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan barátotok,...

Volt már olyan barátotok, akinek megbántátok hogy segítettek valamiben, mert utána elfordult tőletek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Sok

2020. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.ezzel en is megszivtam.

Aztàn már szandekosan nem akartam segiteni mégis el tudtàk lopni az ötleteim meg stb

Soha egy köszönöm nem volt. Söt még engem hordtak le azok, akik a hàtamon kapaszkodtak fel.


Neha ugy erzem azert születtem ö(mivel akaratomon kivül is ez megy),hogy màsok éljenek, meg talpraàlljanak, meg kizsigereljenek, aztàn eldobnak.

2020. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
64%
Én mindig így vagyok a suliban mert elvileg túl kedves vagyok és mindenkinek adok mindenből
2020. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Volt már olyan akinek rengeteg időt szenteltem és konkrétan egy depresziós időszakból húztam ki ahol már az öngyilkosság is megfordult a fejében,a saját életem kárára de mellette voltam,támogattam.

Végül akkora arca lett,hogy közölte nincs harag de menjek a jó édes öreganyámba mert neki már nincs kedve hozzám mert ilyen vagyok,olyan vagyok.

Nem bírta elviselni,hogy mellettem a földön kell maradni két lábbal és nem szállhat el.De ő nagyon is repülni akart.

Egy beképzelt,önbizalommal túl töltött kis féreg lett belőle.

Sirattam sokáig majd egy évig,most már csak szánom.

Ő fiú volt én lány.

2020. okt. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zzzsolllt válasza:
79%
Igen, de még mennyi. 58 vagyok, és a tapasztalatom az, hogy fiatalon rengeteg a "barát". Viszont az idővel előre haladva szépen elkopnak, ki ezért ki azért. Ebben van olyan nem kevés, aki szívességért, segítségért cserébe le se sz.r többet. Mert vagy szégyenli, vagy mert úgy érzi, hogy adós lett belőle. Vagy csak mert olyan szél fúj.A lényeg az, hogy ez egy furcsa "játék", nyertes nem nagyon van.
2020. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen a volt ferjem csomagoltam masfel even keresztul a bortonbe aztan kijott raszokott a drogra es tonkre tette a jovonket..
2021. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!