Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol érdemes lányokkal BARÁTKOZNI?

Hol érdemes lányokkal BARÁTKOZNI?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves fiú vagyok, azért írom, ezt, mert szeretnék lányokkal barátkozni. Hangsúlyozom, barátkozni, nem rányomulni, "felszedni ", hanem barátkozni, beszélgetni. Saját tapasztalataim szerint, sokkal jobban elvagyok lányokkal, komolyabb beszélgetések terén, viszont akik voltak lány barátaim, elveszítettem, mert a párjuk tiltotta a kommunikációt velem.

Tudtok esetleg valami oldalt, ami nem anotalk, ahol lehet barátkozni lányokkal?

Esetleg ha köztetek is valaki vevő lenne beszélgetésre, írjon!


Köszönöm, ha végig olvastad, további szép napot!



máj. 12. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Boo-n nekem pl sok kissrác irkál. Próbáld meg.
máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó de a lányok nem csak barátkozni akarnak.
máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es commentelő, igen ebben igazad van, viszont biztos tapasztaltad már azokat a lányokat, akár csak külsős megfigyelőként, akik hisztiznek, mert mindenki csak, elnézést a kifejezésért, baszná őket és nem tud senkivel normálisan beszélgetni.
máj. 12. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, itt most ők nem írnak.

Viszont te meg pár dolgot mondhatnál, hogy mivel szeretnél barátkozni. Milyen témákkal foglalkoznál?

máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elobb utobb teis azt akarod, mivel ferfi vagy
máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es, igazából bármiről, általában, kedvelem amikor őszintén beszél az addig ért örömökről és csalódásokról, illetve az életben ért dolgokról és mindkettőnk véleményéből ki tudunk alakítani egy képet, amelyben együtt örülhetünk a sikernek és együtt eshetünk túl a gondokon.


5-ös, igen lényegében igazad van, viszont nekem van párom és boldog vagyok vele.

Tudom, lehet azt írni, hogy akkor miért akarok lányokkal beszélgetni, teljesen jogosan, de most is kihangsúlyoznám, hogy barátkozni akarok, nem képeket kérni tőle, nem megrakni és otthagyni, pusztán beszélgetni, mivel ha a lányok megnyílnak egy beszélgetésben az egy nagyon szép dolog.

Párom is rengeteget beszél fiúkkal, szinte olyan barátai vannak, mert ő is hasonlóképpen gondolja ezt a dolgot, mint én, mégis megvan az összhang és a bizalom és szeretjük egymást.

máj. 13. 19:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!