Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » To lennétek újra barátnők egy...

To lennétek újra barátnők egy régi, gimis osztálytársnőtökkel, aki 15 évig nem is keresett?

Figyelt kérdés

Volt egy osztálytársnőm a gimiben, akivel jó barátnők voltunk. Mikor 2009-ben leérettségiztünk, szinte “eltűnt” és nem keresett. Próbáltam pár évig irogatni neki (amire rövid válaszokat kaptam), egyszer találkoztunk is egy délután erejéig 2010 őszén, Facebook-on ismerősök voltunk (2012 körül viszont kitörölt). 2014-ben a tengerentúlra költözött, mivel férjhez ment. Nemrég írt a Facebookon, kedvesen, hosszan, érdeklődve és úgy vettem le a beszélgetésünkből (aminek hangot is adott), hogy szeretné feléleszteni a barátságunkat. Nekem kétes érzéseim vannak efelől, másfelől viszont örülök.


Ti hogy lennétek ezzel?



máj. 11. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy.

Ez természetes folyamat, amúgy.

Másfele viszi az élete, nehézségek, új kapcsolatok, munka, tanulás, család, gondok-bajok, stb.

Az általánosból megvan a barátnőm. Évente ha egyszer találkozunk.

máj. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Akár úgy döntesz, hogy adsz egy esélyt, akár nem, ez még önmagában nem barátság, ki tudja az elmúlt 15 évben mi érték, mennyit változott, lehet most egy elviselhetetlen ember, lehet jobb fej, lehet ugyanilyan.


Találkozz vele, beszélgess vele, ha jól érzed magad ele, akor adhatsz egy esélyt a dolognak, ha nem akkor hagyd.


Én csak azért mert letörölt, meg nem írt még nem ignorálnám, ahogy az 1. írta, egy természetes folyamat.

máj. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Házasságról tudok, akik 25 év után találtak újra egymásra, barátságról nem.

Szerintem egy kis nosztalgiázáson túl nem működne, mások a körülmények, és ti is megváltoztatok.

máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár udvarias frázissal, néhány kör levelezéssel letudnám. Szerintem akar valamit. Unatkozik, lelkiismeret furdalása van, kérkedni akar az életével, vagy valami. Szerinted mennyire lesz ez mély barátság, ha egy óceán választ el titeket és csak a virtuális életben kapcsolódtok. Ha nincsenek közös élmények, akkor ellaposodik az egész. Megint.
máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki egy esélyt, de ne legyenek nagy reményeid.
máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnék, de lehet hogy én vagyok szigorú😇
máj. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!