Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri a barátságban maradnom?

Megéri a barátságban maradnom?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 évvel ezelőtt volt egy haverom, akivel az idők során tönkre ment a kapcsolatunk, mert egy szemét szar volt. Közben (rajtam keresztül -azóta is átkozva magam ezért-) megismerték egymást a legjobb barátommal. Nos.. a legnagyobb problémám az, hogy tök jóban lettek, találkozgatnak, bulizni járnak együtt. Engem ez nagyon zavar. Tudom, rajtam keresztül ismerték meg egymást így ez én hibám, de a legjobb barátomtól is g*ciségnek érzem, hogy telibe szarta azt, hogy nekem tönkre ment a haverságom azzal a sráccal. Mit kezdjek?
2020. okt. 3. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont èn is vtam ilyen helyzetben...


Volt egy gyerekkori barátom aki egy friss barátommal jóba lett majd ejtett mindkettő, ők azóta is tartják a kapcsolatot, ennek idestova 3 ève

2020. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem barát az ilyen. Ha nincs figyelemmel a te érzéseidre, akkor nem tisztel és becsül annyira, hogy átérezze mi fáj neked. Én az ilyennel nem barátkoznék, de te tudod hogy döntesz.
2020. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Téged miért nem hívnak a közös programjaikra?
2020. okt. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló, azóta már nem beszélek velük.
2020. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vegetert😌
2020. okt. 15. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéltetek?
2020. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanulság, nem szabad vegyíteni a barátokat. :(
2020. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!