Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi esélyem van így barátok...

Mennyi esélyem van így barátokat, kapcsolatot, találni?

Figyelt kérdés

Suli végeztével mindenki eltűnt mellőlem, mintha nem is lettünk volna barátok. Pedig együtt tervezgettük a jövőt, meg minden, de olyanok lettek velem mintha idegen lennék. Senki nem keres. Eleinte irogattam nekik, de rájöttem, hogy ha nem irok, ők se írnak rám. (Kíváncsi voltam írnak e, ezért én nem írtam, de egyik se írt)

Most eladóként dolgozok, egy kis boltban. Mennyi az esélye, hogy találok még barátokat, ha nem szeretek bulizni járni? A kollégáim több mint háromnegyede 10-20évvel idősebb nálam.

Jó lenne már találni igazi barátokat, de fogalmam sincs, hogy kéne.

20l


2020. okt. 4. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan így jártam csak pasikent
2020. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd 5 év múlva haverozol a tobbiekkel is :)
2020. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos átérzem én is, szintén 20/L.

Ha van rá lehetőséged, menj el diákmunkára, így jobban a korod béliek közt lehetsz. Esetleg FB-n beléphetsz olyan csoportokba, amik passzolnak az érdeklődési körödhöz, hátha ott is találsz valakit.

2020. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tinderen szereztem barátokat, több ember is erre használja
2020. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg online próbálkozni?
2020. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?? :)
2020. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!