Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem erdekelnek az...

Miert nem erdekelnek az emberek? Ez baj?

Figyelt kérdés

Nem erdekel ki mit evett, mit dolgozik, hol volt hetvegen, nem erdekel mit csinal màr a gyereke, egyatalan nem akarok beszelgetni masokkal. Untatnak

Regen nem volt igy. Mi bajom van?



2020. okt. 16. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hozzad hasonlok valoszinüsitem.

Altalaban az erdekli az embert amiben önmagàt latja, öt is az motivalja mint a masikat, az mozgatja meg ami a masikat stb.

2020. okt. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerinted opció, hogy "elég volt"? Mármint, sok emberrel találkoztál/találkozol, neked is megvan a saját bajod, és már nincs energiád több információ befogadására, így ezek a fölösleges, komoly vagy komolytalan, semleges dolgok, témák, beszélgetések nem érdekelnek, mert elég volt. Szerinted ez lehetséges?
2020. okt. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Depresszió?
2020. okt. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekelnek az emberek, akkor az sem érdekel, hogy mit gondolnak rólad, ez meg kifejezetten előny.

Rengetegen befolyásoltatják magukat azzal, hogy mit fog gondolni az utcán szembejövő, vagy az ezredik szomszéd.

2020. okt. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok: az ő élete, ő tudja mi jó-rossz neki, amit átélt, ő élte át. Ennyi.
2020. okt. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 es lehet, mert regen nagyon erdekeltek most meg nagyon sok feladatom van a sajat csaladom korul. Lehet eleg azt megoldani most, azon van a fokusz?
2020. okt. 16. 18:10
 7/8 anonim válasza:
100%
Sok dolog lehet amögött, hogy unalmasnak találod az embereket. Én is volt, hogy hónapokra elzárkóztam és nem vettem fel a telefont - viszont rájöttem, hogy valójában annyi történt, hogy rengeteg dolog történt velem, amit nem értettem és egyszerűen azt mondtam öntudatlanul, hogy elég volt és ezért nem volt kedvem emberek közé menni. Ami segített, hogy elkezdtem naplót írni és kirakni a fejemből a csomó gondolatot :)
2020. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.Sok emberrel taálkozom és kb mind ugyanazzal a napi témával jön. Sajnálom, de nem érdekel. A szeretteimtöl minden érdekel, de hogy a szomszéd meg a munkatárs mit főzött, mennyi a villanyszámlája,milyen csip-csup nyűgje van, nem tud érdekelni, mert nem témám.

Igaz lehet, hogy az a baj, hogy nincs közös érdeklődés. A napi rutint hallgatni meg nagyon zsibbasztó.

2021. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!