Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek, ha ezt hallanáto...

Mit tennétek, ha ezt hallanátok vissza a barátnőtök gyerekétől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


13 éve ismertem meg a munkahelyemen a barátnőmet, azóta jóban vagyunk.

Ma összefutottam a lányával (17) és beszélgettünk. Azt mondta, hogy az anyja mondta, hogy húzzon bele a tanulásba, mert ha nem tanul akkor úgy jár mint én és ne akarjon olyan életet. Magyarul engem hozott fel elrettentő példának.


Elkezdtem gondolkozni, hogy vajon hogy jártam, amikor van egy érettségim, 2 szakmám és igen, tavaly elkezdtem egy fősulit is, mert jó több fizetést jelent majd a munkahelyemen. Ellenben a barátnőmnek érettségije sincs, egy kis boltban dolgozik eladóként.


Kedvesen megjegyeztem, hogy azért jobb home office-ban otthon dolgozni, mint bolti eladóként, de azért tanuljon csak, mert akkor legalább ő válogathat.


Most érzem, hogy elküldeném melegebb éghajlatra, mert már másoktól is hallottam vissza ezt-azt.


Ez már a sokadik csepp volt a pohárban és nem véletlenül nem volt soha 1 barátnőm sem, mert valahogy mindig kiderült, hogy nem normális egyik sem. Vele kivételt tettem, mert megkedveltem, de már komolyan kezdem megbánni.


Ti mit tennétek a helyemben?


32N


2020. okt. 21. 09:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy legyen mit lepontozni továbbra is...

Van egy férjed, de nincs gyereked, egy mamaziállának ez már bőven elég az eléítéléshez


#9

2020. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!