Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lelkileg, mit éreznétek, ha...

Lelkileg, mit éreznétek, ha ilyet hallanátok a vélt legjobb barátotoktól, jártatok már így?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közeli barátom. Eddig azt hittem, hogy ö a legjobb barátom. Bár, sosem mondtam neki és ö sem mondta nekem sosem. De nagyon közel állunk egymáshoz, bármit meg tudunk beszélni, stb.


Tegnap beszélgettünk és mondta, hogy nemsokára megy az egyik barátjának a születésnapjára. És hozzátette, hogy ö a legjobb barátja. Csak mellékes megjegyzésként, teljesen ártatlanul.


Ez nekem, rosszul esett, bár nem mutattam, mert öt eddig a legjobb barátomnak éreztem és amilyen közel állunk egymáshoz, azt hittem, hogy neki én vagyok a legjobb barátja. Szóval elég rosszul esett. Nem tudom, hogy mire kellett volna számítanom, de bánt a dolog.


Szóval, él a fent említett kérdés a sztorival kapcsolatban.


2016. jún. 20. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem az a lényeg, hogy most hogy nevezitek egymást. Felesleges ezen gondolkoznod, lehet, hogy te is a legjobb barátja vagy:)
2016. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
ilyesmiben nekem is volt mar reszem, egy kicsit kiabranditoan hangzik, de az elet megy tovabb. csak arra figyelj, hogy ettol meg ne romoljon a baratsagotok . egyebkent nem hiszek ebben a " ki a legjobb baratom" kijelentesekben, semmi ertelme nincs.
2016. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 legjobb barátom is van és nekik én is a legjobb barátaik közé tartozok. Mi ezt a szót úgy értjük, hogy jobb barátok vagyunk mint csak sima barátok.
2016. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy valakinek lehet több legjobb barátja is, nem kell feltétlenül jobb legyen, ha az összes legjobb baráttal ugyanolyan jól kijön.

Nem kéne megsértődjél, se féltékeny legyél, ha tényleg nagyon jóba vagytok.

Ha tényleg a legjobb barátod, akkor az kéne maradjon, akkor is ha neki van más legjobb barátja is szerintem.

2016. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Én, sehol sem írtam, hogy legjobb barátok lennénk. Sosem lett kimondva, én úgy érzem, mintha, de ö sosem mondta. Szóval az is lehet, hogy hiába vagyunk ilyen jóban, mégsem vagyok a legjobb barátja.

2016. jún. 23. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismeros, velem is tortent hasonlo es nagyon lehangolo tud lenni.

Ahogy manapsag divatos, ugy tunik egyszeruen tul kell lepni ezen, de nekem sajnos nem ment. Maradt bennem egy "tuske". Azzal meg nem ertek egyet, hogy lehet tobb legjobb barat is. Szerintem csak egy lehet.

2016. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, meg valami eszembe jutott. Meg ha igy is van, miert mondja elotted? Ez nekem gyanus. En ebbol azt erzem, hogy o nem is sejti, hogy neked ezzel csalodast okozott. (Azt nem feltetelezem, hogy szandekosan meg akart bantani.) En ilyet csak olyan elott mondanek, akirol tudom, hogy nem vagyunk legjobb baratok.

De ez csak egy gondolat, lehet nincs igazam.

2016. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!