Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a legjobb baratomat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengetegszer megbantottam, csinaltam sok mindent amit nem kellett volna.. De nagyon szeretem ot es szeretnem ha megbocsajtana nekem..

2020. okt. 21. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Aki a barátom, azt rengetegszer nem bántom meg, nem csinálok neki olyat amit nem kellene.

Ezek után - szereted? Biztos?

Hogy megbocsát-e az rajta múlik, de hasonló kérdésekre azt szokták (itt a GyK-en is) válaszolni, hogy mi a garancia arra, hogy nem ismétlődnek meg ezek a negatív megnyilvánulásai, azaz lebeszélik őt a békülésről, megbocsátásról. Tehát ne lepődj meg, ha esetleg letilt...

2020. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar letiltott, istagramrol meg torolte magat, igazabol azt mondta soha nem akar hallani rolam tobbet. De en kuzdok a mai napig,mert nagyon rosszul erzem magam hogy bantottam ot. Nehez idoszakon mentem at es sajnos rajta vertem le minden rosszat.. Borzasztoan hianyzik, es nagyon bant hogy fajdalmat okoztam neki. En tobbet erzek mit baratsag, es ezt is elmondtam neki, azota fordult at teljesen minden...
2020. okt. 23. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!