Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék egy kis baráti...

Szeretnék egy kis baráti társaságot, ahol 3-4en együtt vagyunk és igaz barátok. Hol találhatnék?

Figyelt kérdés
Mindenki kibeszel mindenkit, nincsenek igaz baratok:(

2020. okt. 27. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

hát tesó rip

nekem 1 barátom van akit annak tekintek XD

de ő se tud mindent...

2020. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted nincsenek igaz barátok, akkor hogy akarsz találni? Mert ha így állsz hozzá, sose fogsz.
2020. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Melyik megyében laksz?

Hány éves vagy és milyen nemű?

2020. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mennék ha nem gond hogy 22F vagyok?
2020. okt. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem keresni kell, hanem megtalálni. De tud ára is lenni, ha jó barát vagy...
2020. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy mindenki egyből legjobb barát akar lenni, és úgy csinál, mintha boltba menne 1liter tejért. Hey ez nem úgy működik, hogy bemész a boltba és leveszed a polcról. Sose tudhatod, hogy mit kapsz egy embertől később. A baráttá válás egy folyamat, és minden kapcsolatban lesznek hibák, és bizalmatlanságok.

Jól mondja az előttem lévő, igazi barátságot talál az ember.


Ha ilyen elvárásokkal állsz minden ember elé, abból elég erőltetett menet lesz, ami ijesztő mindenkinek. 1 igazi barátnőm van, aki legelső találkozásunkkor lekoppintott. 😂 Aztán egy társaságba kerültünk, és 6 év alatt összecsiszolódtunk eléggé ahhoz, hogy legjobb barátságnak tekintsünk a barátságunkra, és megbízzunk a másikban.


Kezdj el hasonló érdeklődéskörű emberek, aztán lehet szerencséd lesz, és kifogsz egy hasonló mentalitású személyt, akivel később igazi barátok lehettek. Ne ítélj előre mindenkit, abból amit írtál ez jön le.

2020. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia

Én személy szerint (annak ellenére, hogy van pár közeli barátom) szívesen ismerkedek új emberekkel, hiszen ki tudja kivel hoz még össze az élet😌

Szoo ha van kedved kuldj nyugodtan privátban egy instat


16L


Amugy hany eves vagy ha megkerdezhetem?

2020. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!