Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Össze tudunk hozni egy baráti...

Össze tudunk hozni egy baráti társaságot?

Figyelt kérdés

Vagy csatlakozhatnék ?

(Bp)



2020. okt. 28. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis infót megoszthattál volna magadról.
2020. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Borzasztó tud lenni a magány.De a tapasztalatom szerint ha nagyon magányos vagy olyan kétségbeesetten fogsz próbálkozni barátokat szerezni hogy senkinek sem fogsz kelleni igazán.Barátokat nem lehet keresni csak találni.

Én is kistini korom óta egy nagyobb baráti körröl álmodoztam és akárhányba belekeveredtem mind csalódást okozott, a konfliktusokkal, az összekavarásokkal és akkor még számon is kell tartani hogy ki utál kit. valahogy nem találtam meg az idilli tarsaságomat, ahol igazán helyem lenne, és akárhányszor probáltam össze rakni magamnak elég szar vége lett. Most ugy vagyok vele hogy leszarom és reménykedem benne hogy egyszer majdcsak megtalálom a helyem valami fasza kis tarsasagba, de mostmár nem fogom eröltetni. 17/L

2020. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!