Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan küzdjem le ezt a...

Hogyan küzdjem le ezt a félelmemet?

Figyelt kérdés

Szóval, az van, hogy a barátnőm szerepjátékozni szeretne velem. NEM! NEM AZ ÁGYBAN TÖRTÉNŐ SZEREPJÁTÉK, hanem az, amikor tulajdonképpen üzeneteken keresztül, belebújunk pl. két anime karakter szerepébe és úgy alkotunk egy történetet. És hát, neki tulajdonképpen arról, hogy a végén... hát... "lefeküdjünk". A fiatalabbak biztos láttak már ilyet neten. És hát... az van, hogy én nagyon szégyenlős vagyok, és van bennem valami gátlás. Mikor elkezdhetnénk, akkor mindig befeszülők, begörcsölök s keresek egy okot, hogy hagyjuk abba. Tudom, hogy el kéne neki ezt mondjam (habár, most inkább nem, mert a nagyapja nem rég halt meg, szóval inkább nem zaklatom most ezzel), de nem tudom, hogy hogy és nem tudom, hogy megértő lesz-e. Mármint biztos megérti, de nem akarom, hogy csalódott legyen. És őszintén szólva én is akarok vele roleplayezni. Az meg csak egy plusz ok, hogy megpróbáljam, mert szerelmes vagyok bele (és van egy apró érzésem, hogy ő is). Szóval, mit tudtok ajánlani? Hogyan küzdjem le azt a "félelmemet"?


Normális válaszokat szeretnék!


17/L



2020. okt. 29. 15:33
 1/4 A kérdező kommentje:

És hát neki tulajdonképpen arról szól, hogy a végén...*

Elnézést, elírtam.

2020. okt. 29. 15:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

... akkor ne játssz. Vagy mi, a rabszolgája vagy? Komolyan...

“Bocs, nem szeretnèk játszani. Animés csoportokban keress valakit!” 🙄🙄

2020. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy nem szeretnék játszani. Nagyon is szeretnék, csak -mint már mondtam- valamiért begörcsölök, és abbahagyom.
2020. okt. 29. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom a nagypapát, de tudod az élet minden esetben megy tovább, és a kapcsolatotok egy olyan állapot, amiben mind a ketten részt kell vennetek, egyszóval merj neki beszélni a problémáidról, hiszen ha már ezt nem tudja elfogadni mi lesz később.
2020. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!