Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy adjam tudtára a barátomna...

Hogy adjam tudtára a barátomnak, hogy nincs jo hangja, sosem lesz belőle énekes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elkezdtem ismerkedni egy sráccal, nemsokára 18 éves lesz. Az egyetlen célja ami a karrierjét illeti, hogy híres énekes lesz belőle. Sosem járt énektanárhoz, semmilyen zenei alapképzése nincs. Nem is lenne baj, ha született tehetség lenne, de sajnos nagyon nem az.

Próbáltam pedzegetni neki, hogy jó lenne ha énektanárhoz eljárna, sokat segítene, írányítaná, ellenőrizné, technikákat tanítana neki. Kérdeztem, hogy hallja -e éneklés közben hol hamis, hol megy félre, a válasz : "neki vannak erre emberei"...

Nem tudok énekelni, de lassan 10 éve aktívan zongorázom, furulyázom, harmonikázom, tehát egy kis közöm van a zenéhez. Attól, hogy én nem tudok énekelni, még hallom, ha valami rossz, teljesen hamis, beteg kecske hangú.

Próbálom őt motiválni, hogy az életben több célnak kell lennie, nem szabad mindent feltenni egyre, nagyon sok embernek nem jön össze a zenei karrier. Idén végez a középiskolával, semmilyen terve nincs, csupán annyi, hogy ő "zenész lesz, ebből akar megélni, nagy tervei vannak a hangjával".


Kérlek adjatok tanácsokat. Hogy tudnám felnyitni a szemét, hogy abszolút se hallása, se énekhangja nincs? Igen tudom, valamilyen szinten tanulható az éneklés, de nem így, hogy énektanár közelébe se akar menni. Hallom őt hangüzeneteken, és amit hallok az katasztrófa. Valami illedelmes mód amivel nem bántanám őt meg?

Előre is nagyon szépen köszönöm a tanácsokat



2020. okt. 30. 14:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ekdves utolsó.

Sajnos nem tudom messengeres hangüzenetet hogyan tudnék továbbítani, úgyhogy inkább ezt hagyom ><

2020. okt. 31. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!