Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » LÁNYOK! Volt már olyan barát,...

LÁNYOK! Volt már olyan barát, aki elárult, és ellenséged lett? És volt amikor verekedtél vele? Ha igen mi történt? Írd le ☺️ ↓

Figyelt kérdés
Várom ☺️

2020. nov. 3. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ez valami csajbunyó perverzió?
2020. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣🤣 nem
2020. nov. 3. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt, igaz verekedés nem volt benne. Iskolában lettünk barátnők, aztán egy helyen dolgoztunk, és mindig engem vittek plusz munkákra, amiért plusz pénz járt. Iszonyatosan féltékeny lett, elkezdett velem szemétkedni, undorítóan viselkedett. Én végül felmondtam, mert már gyomorgörccsel jártam be dolgozni.. Azóta nem beszéltünk, sőt még ő tiltott le engem facebookon, pedig ismerősök se voltunk :D Gondolom mindig feljöttem neki a lehetséges ismerősök közt, és nem akart látni :D
2020. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Soha senkivel nem verekedtem, pedig fiútesóm van.

Eddig csak kollégák között volt olyan, aki hátba támadott, de alapvetően tartom a távolságot, szóval olyan, hogy nagy barátnőből lett nagy ellenség, nem volt. Nincs legjobb barátom sem, nem is hiányzik, van egy ilyen önvédelmi mechanizmusom gyerekkorom óta.

2020. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Hát nekem nem volt ilyen.
2020. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Én nem vagyok csaj de nálunk nemrég volt ilyesmi, tényleg érdekes kérdés.
2020. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!