Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy közölned vele?

Hogy közölned vele?

Figyelt kérdés

Bő 1 hónapja megismertem egy műtétem miatt egy nőt. Aranyos, de házas, gyereke van, nem is érdekel, mint nő.

Basszus a férje leszarja, mert sokat dolgozik, és a nő minden nap ír nekem, hogy mit csinál, hova megy, mi van vele. Először illemből visszakérdezgettem, mert ő is mindig kérdezi, hogy mi van velem, mit csinálok stb. Kérdeztem már, hogy nincs férjed, hogy foglalkozzon veled? Jó, nem ilyen hangnemben. De annyira nincs kedvem mindennap írni neki, hogy iszonyat. Viszont ignorálni sem akarom teljesen. Kb. azt is leírja, hogy mos, takarít, boltba megy, mintha ilyen internetes napló lennék. Minden tevékenységét részletekbe menően leírja, hogy ebéd előtt mit csinál, ebéd után, este. Baaazmeg. 😃


2020. nov. 8. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Mond meg, hogy nem vagy kíváncsi a napi programjaira.
2020. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod pont ilyen esetekre találták ki a kegyes hazugságot. Amikor nem akarsz megbántani valakit, de le szeretnéd állítani.

Találj ki valamit, hogy miért nem tudsz vele napi kontaktban lenni, új munkahely, féltékeny barátnő, vagy te tudod, hogy mi.

Ígérd be, hogyha változik valami nálad, akkor keresed!

De drasztikusabban, telefonszámot is cserélhetsz!

2020. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hív, chaten ír. Gondoltam, berakom a kéretlen levelek közé, így tud írni, de nem kapok róla értesítést és sosem olvasom el. Egy idő után megunja úgyis, hogy nincs elolvasva.
2020. nov. 8. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a legkorrektebb elbeszélgetni vele, hogy te ezt hogyan éled meg, kimondani, hogy neked ez ciki, ellenben őt is meghallgatni, hogy miért cselekszik így.
2020. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne legyél már annyira weak, hogy ignorálod. Fogod, azt elmondod neki ezt így. Kész.
2020. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De rühellem, hogy nekem kell megbántani embereket, ha kimondom, hogy Kopj már le, bmeg. Nincs annyi intelligencia bennük, hogy maguktól békén hagyjanak, felmérjék, hogy baromira nem érdekelnek a dolgaik? 🙄
2020. nov. 8. 23:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira utálom ezt a "legyél korrekt" szöveget. Minek legyen korrekt azzal, aki nem az vele? Ha valaki nem tud viselkedni, akkor miért a másik hozza magát kellemetlen helyzetbe miatta?

Tedd kéretlenbe, és kész. Esetleg, ha nem akarod drasztikusan, pár naponta így is ránézhetsz, és valamit reagálhatsz. Le fog szokni rólad.

2020. nov. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!