Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúkkal jobb barátkozni vagy...

Fiúkkal jobb barátkozni vagy lányokkal?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést főleg a 15 és a felettiektől kérdezem. Szerintetek jobbak a lány barátok vagy a fiú haverok? És miért?
2020. nov. 10. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen jó.
2020. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is vegyesen, van amit csak az egyik vagy másik nemmel lehet megbeszélni
2020. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel.
2020. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, nekem is vegyesen vannak barátaim.

Hozzáteszem, a barátságaimra igényes vagyok és csak pár embert nevezek barátomnak - nemtől függetlenül - de ezek kipróbál, több évtizedes barátságok, akikkel már felnőttként és családilag is összejárunk.

2020. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen. Lányként gimiben csak lányokkal barátkoztam, bekerültem egyetemre és ott csak fiú haverjaim lettek. Eleinte tök jó volt, hogy nem kell hallgatnom a hisztit, meg tipikus női picsogásakat. De miután kiismertem ezt a terepet is, akkor rájöttem, hogy lányként azért örülök, hogy van egy legjobb barátnőm, akivel megértjük egymást teljesen. Fiúkkal sose lesz ugyanolyan, meg aztán manapság nem lehet csak úgy barátkozni ellenkező neműekkel, mert van akivel ha túl kedves vagy, akkor meg félreérti, ők inkább haverok, akiktől lányként lehet újat tanulni.
2020. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokkal, akikkel egyezik a világnézeted és az érdeklődési köröd.
2020. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!