Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy nő/lány úgy gondolja,...

Ha egy nő/lány úgy gondolja, hogy meg akar keresni, akkor meg fog keresni minden lehetséges módon?

Figyelt kérdés

Ráírtam a Facebookon, közeleledni próbáltam, beszédtémát indítani, baráti beszélgetést kezdeményezni, de nem válaszolt...

3-4 beszélgetési, közeledési próbálkozás és barátkozós kérdés után, úgy döntöttem, hogy hagyom, feladom a közeledést, barátkozást. Ezért úgy gondoltam, hogy hagyom. Én nyitni próbáltam... nem kaptam választ.

Mit gondoltok erről? Ha úgy gondolja megfog keresni?

33f



2020. nov. 12. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Ismerősöd egyáltalán? Mert ha nem, akkor jó eséllyel nem is látja hogy írogatsz neki, én legalábbis nem szoktam észrevenni, azokat az üzeneteket elrakja másik mappába a fb.
2020. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ismerősöm volt. Miután több napon keresztül nem kaptam választ a közeledésre, töröltem az ismeretséget, mert úgy éreztem, semmibe veszi az üzeneteim... az eltávolodás irányába döntöttem.
2020. nov. 12. 15:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismerőse, a Messenger kidobja az engedélykérést, tehát észre lehet venni.

Igen kérdező, ha úgy gondolja, meg fog keresni. Lépj tovább szerintem, ez elég egyértelmű.

2020. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy ha emlékezni akar rám és úgy gondolja, hogy válaszolni szeretne és közeleni akar, akkor közeledjen mostár ő... Nem utasítom el a közeledést az irányából.
2020. nov. 12. 15:27
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Azok után, hogy törölted??

33 évesen rettentő gyerekes viselkedés.

2020. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2 hónapot váratam a válaszra a beszélgetési kezdeményezésemre... ezek után töröltem az ismeretséget.
2020. nov. 12. 15:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is válaszolt,kevés az esélye,hogy megkeressen.
2020. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem fog megkeresni, mert hidegen hagyod.
2020. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sok a dolga. En i igy vagyok
2020. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Így járok a lányokkal akik érdekelnének és akihez közelednék... 😟
2020. nov. 12. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!