Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek komolyan gondolja?

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm állandóan mondogatja hogy milyen ronda meg nem hiszi el hogy szép,de nem is magabiztos..de közben meg mindennap feltesz magáról képet mindenféle oldalakra és egyszer neki is elmondtam és elkezdte hogy miért kiről tegyek fel valami emós csajról vagy mi?de imádom de nagyon idegesít mert nem tudom komolyan gondolja e véleményt kérek

2013. júl. 7. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dicséretre vágyik.
2013. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
demindenki mondja hogy szép
2013. júl. 7. 14:52
 3/3 miau99 ***** válasza:
Hagyd rá! Szerintem is csak azt akarja hallani, hogy milyen szép! Amikor újra mondja, hogy ronda, akkor mond meg neki, hogy tényleg az, de nevetgélve, vicces formába, hogy értse, hogy csak poénból mondod. Nekem is van ilyen ismerősöm, és ez a taktika mindig beválik. Hidd el, nem fog megsértődni.
2013. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!