Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért követhetett ki?

Miért követhetett ki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel tök jókat beszélgettünk még októberben, most meg azt látom hogy kikövetett :( Úgy láttam hogy érdeklem, volt hogy még hajnali 1kor is húzta a beszélgetést.. Lehet azért mert utána nem írtam neki vagy miért? Megsértődhetett? Kiváncsi vagyok a teóriátokra.

2020. nov. 12. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

A lányok szeretnek beszélni és indoklás nélkül faképnél hagyni, ehhez jobb ha hozzászoksz.


Ezernyi oka lehet ám, melyet fölösleges itt spekulálni.

2020. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Várj amíg meg nősülsz .

Elszedi a pénzed, nem enged a kocsmába .

2020. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Kikövetett? Az látszik? Csomó embert kikövettem FB-on, ők arról kaptak értesítést? :D
2020. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tőle kellene megkérdezd.Mi nem tudhatjuk.

De tényleg,az látszik? Én is párnak leállitottam a követését.

2020. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Ez legyen a legnagyobb problémád.

Ha ki siránkoztad magad menj és nézd meg mi folyik a világban.

2020. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3 Instagram
2020. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem voltak erdekesek a beszelgeteseitek? Lehet, hogy lepnetek kellett volna es nem csak online beszelgetni, hanem offline is? Lehet azota bepasizott es azert “dobott”.

Nem tudom, mert, amiket irtal nem nyujt betekintest az egesz tortenetbe.

Viszont lany vagyok, sot, egy hadmincx eves no. Tehat nem akarok veled paraszt lenni, mint a tobbiek (:D) es szivesen segitenek

2020. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Facebook világ, ha már kikövetnek akkor jaj. Olyan gyermeki reakciók ezek én mindig csodálkozok ezen.


Amúgy nem szerelmi dolog de én pl. szoktam leiratkozni olyan youtuberekről, akik tök érdekes dolgokat tanítanak az életükkel, de muszáj rangsorolnom, hogy mivel foglalkozok, és ha csak ott van a szemem előtt, és nem tudom nézni, akkor frusztrálna, mert tanulni szeretnék, de van fontosabb dolgom is, és nem akarom elsietni az értékes tudas nézését.


Így van, hogy egy időre leiratkozok, hogy jobban tudjak foglalkozni a fontos dolgaimmal, míg lesz szabadidőm és akkor nyugodtan tudom nézni.


Bár itt ez rád nem vonatkozik, de számtalan oka lehet, az is lehet, hogy megunt, de az is lehet hogy csak szimplán megijedt a saját érdeklődésétől.

2020. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* Közösségi oldal világ javítva
2020. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!