Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezzel arra célzott, kicsi a...

Ezzel arra célzott, kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki külföldön kamionozik, és mondta, hogy tudna szerezni egy bizonyos márkájú pulóvert, olcsóbb áron, mint amennyiért nálunk lehetne venni. Hogy kell-e? Mondom igen. Kérdezte a méretemet, mondtam, hogy M-es. Azt mondta az szerinte is jó lesz, mert a húga is akkorát vett és jó lett rá, és kb. ugyanakkorák vagyunk magasságban és súlyban is, és hogy nekem sincs nagy csöcsöm. Hát mondom kösz... Azt mondja most mi van, ez az igazság, nem bántásból mondja, szerinte pont jó egyébként, attól még lehet szép melle valakinek, hogy nem nagy. Tudom, hogy kicsi a mellem, egyébként épphogy a B-s melltartó jó, de ilyet akkor se illik mondani szerintem. Biztos neki is rosszul esne, ha azt mondanám kicsi a pöcse, még ha igaz is lenne. Egyáltalán mit foglalkozik az én mellemmel, ha csak barátok vagyunk? Nektek nem esett volna rosszul? Csak szerintem volt ez illetlen beszólás?
2020. nov. 15. 16:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen prolikkal barátkozol, akkor ne csodálkozz.
2020. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Ez egy bunkó.
2020. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Komplexusod van a méreted miatt.
2020. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem A-s mellem van, nem esett volna rosszul ha ezt mondják, kimondottan örülök, hogy kicsi a mellem. Viszont abból a szempontból bunkó volt, hogy van akinek rosszul esik.
2020. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"sincs nagy csöcsöm"


Ez nem azt jelenti, hoyg kicsi, hanem hogy nem nagy!

2020. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül fölöslegesen ekkora hisztit csapni egy ilyen miatt...az, hogy “nincs nagy csöcsöd”, nem jelenti azt, hogy kicsi. Ahogy előttem is írták, komplexusos vagy a méreted miatt, de ne máson verd ezt le.
2020. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen kiakadni.
2020. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Óh, Istenem, gyere le...


Ha a magasság ugyanaz, meg a testsúly is, de ha valakinek nagyobb a melle, akkor eggyel nagyobb méret kell. Ennyi.

Nem kell mást belemagyarázni.

2020. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

"Ezzel arra célzott, kicsi a mellem?"


Biztos, hogy komplexusod van az apró melleid miatt!

Hiszen a méretezésen akadtál ki és nem azon, hogy "csöcsöknek" nevezte a csöcseidet.

2020. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy komplexusos vagyok, mindig is rosszul éreztem magam a mellméretem miatt, hogy az osztályban a lányok között nekem volt a legkisebb mellem. Volt akinek általános iskolában nagyon melle volt, mint most nekem. Ezért utálom a melleimet, de hogy ezt még szóvá is teszi? Ha lenne pénzem rá, biztos megcsináltatnám nagyobbra.
2020. nov. 15. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!