Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kérdezzem meg kedvesen,...

Hogy kérdezzem meg kedvesen, hogy vegyek-e neki ajándékot karácsonyra?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nem tudom, hogy vegyek-e ajándékot karácsonyra. Tudni szeretném, hogy ő vesz-e nekem avagy sem, mert egyszer már volt olyan, hogy nekem vett valaki valamit karácsonyra én meg neki nem, mert nem tudtam, hogy ő venni fog, és nagyon kínos volt. Hogy vezethetnén rá kedvesen, hogy vegyek-e neki ajándékot? Nem akarom így letámadni, hogy szia, vegyek valamit neked vagy te nem veszel nekem semmit?

Szóval értitek, kedvesen, barátian szeretném valahogy megtudni.



2020. nov. 16. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne vegyél.Megmarad a pénzed és agyalni sem kell ajándék ötleteken.
2020. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném, hogy elmenjünk-e megünnepelni valahova (mondjuk hova?), ha igent mond, akkor vegyél valamit, max nem adod oda, ha ő sem vett semmit, megkapja legközelebb
2020. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk ez úgy volt 2 hete.


1: Akartok ajándékozni karácsonykor egymásnak?

2: Nem.

3: Nem.

1: és ha kézzel készítenénk?

2: pláne.


Szóval nem ajándékozunk. :D

2020. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Én nem foglalkoztam vele, hogy vesze vagy sem mert nem érdekelt. A jó szándékom volt csak nem cserélni akartam vele. Vegül nem vett de nem is zavart. Az ajándékozás szerintem nem ajándék vagy érték csere. Ha meg szabatkozna, hogy ő nem vett neked semmit csak simísd el azzal, hogy nem baj nem azért vettél neki, hogy vissza kapd. Én legalább is így érzek.
2020. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Megkérdezed, hogy "ajándékozunk?". Ne legyél már töketlen, nyalogatjátok egymás csúnyáját, és egy kérdésen görcsölsz?
2020. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

"nyalogatjátok egymás csúnyáját, és egy kérdésen görcsölsz?"


Szerintem meg rendesen barátnők, szóval lánybarátnők. (Persze attól még megkérdezheti nyíltan.)

2020. nov. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A 20:31-es válaszoló beszólását én sem értem. Igen, lányok vagyunk mindketten, és heterok mindketten, nem, mintha bármi köze lenne hozzá.
2020. nov. 17. 14:22
 8/13 anonim válasza:
82%
Szerintem vegyél neki és karácsonykor ha látod hogy ő adni készül neked valamit akkor vedd elő és add oda neki ha úgy látod hogy ő nem készült neked semmivel akkor megmarad szülinapra vagy megtartod magadnak!
2020. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nade hogy ha abarátnője is ezt tervezi?
2020. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
54%
Vagy állítdatok fát pár nappal karácsony előtt és tedd oda az ajándékod és ha ő nem vett akkor még van ideje elmenni és venni valamit.
2020. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!