Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek ha egy haverotoka...

Mit tennétek ha egy haverotokat hallanátok miközbe megy a hasa?

Figyelt kérdés
Az elöbb hallottam és nem tudom hogy mit tegyek vagy hogy tegyek e valamit? Kerdezzem meg hogy jol van e?

2020. nov. 20. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most tényleg kiírtad?
2020. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha segítségre van szüksége, mondjuk ki fogyott a vécépapír, vagy el kell neki menni a gyógyszertárba hasfogó gyógyszerért, akkor majd úgyis szól magától, és segítek neki. Ha nem szól, akkor meg nincs nagy gáz, meg tudja oldani magától is.
2020. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
En hangosan rohognek valoszinuleg … biztos szivnam a veret :)))
2020. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha jo fej akarsz lenni, akkor bekapcsolsz valami hangos zenet, hagy fossa ki magat nyugodtan … most biztos azon feszelyezi magat, hogy mindent hallasz :D
2020. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
… azert ha kijön dicserd meg :)
2020. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami hasfogód (immodium, széntabletta..) kérdezd meg, hogy minden ok-e? És ha úgy van adj neki.
2020. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak annyit hallanék, hogy megy a hasa, de nem kér meg semmire, hogy segítsek neki, és én sem látom úgy, hogy egyéb baja lenne, akkor úgy tennék, mintha nem hallanám.
2020. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te ennyire unatkozol? Hívd rá a mentőket bazze, hadd röhögjön, a mentők meg majd jól leb*sszák a hülye fejed.
2020. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!