Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődött meg a haverom?

Jogosan sértődött meg a haverom?

Figyelt kérdés
Szóval van egy több mint 2 éves barati társaságunk 6 emberrel és van benne olyan ember akit 11 és akit 18 éve ismerek. És az a lényeg hogy imádjuk egymást oltogatni és senki sem hisztizik be miatta és van ez a srác nevezzük X-nek, X is ugyanúgy szórakozik mindenkivel meg mindennel is és múltkor beirtam az fb-s csoportba hogy te vagy csak szűz közöttünk. Erre X leirta hogy nagyon megaláztam és kilépett. Ez már lassan két hete volt és vegyétek figyelembe hogy a csoportba mindenki tudja hogy o szűz és igazábol senki se foglalkozik vele. Tényleg nagyon bunkó voltam?

2020. nov. 22. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Jogosan.
2020. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel nem viccelünk. Eléggé fájó pont ez neki, hidd el. Nagyon bunkó voltál.
2020. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tapintatlan voltál, mégpedig nagyon. Kérj elnézést és igyatok meg egy-egy pohár bort. Szervezzetek neki egy nőt, hátha összejönnek. Gondolom nehezen ismerkedik a lányokkal.
2020. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem volt szép. Kérj bocsánatot tőle :/
2020. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
:)
2020. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatod, hogy miért szűz, ráadásul ez neki egy kényes pont lehet. Lehet önbizalomhiánytól kezdve, biológiai okokig, bármi. Semmi közöd hozzá, ha akarja, majd elmondja.
2020. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsanatot kertem tole de igazabol kitert ilyen regi volt balhekra ami massal tortent szoval nem birtam ugy kommunikalni vele. Aztan az egyik baratom azt mondta ra hogy ovodas ge@i es azota vele se beszel. O is mindig tapintatlan massal de ha vele tapintatlan barki akkor a lelkiserultet jatsza. Senki se erti mi van vele. Sot allitolag az egyik osztalytarsanak akivrl joba vagyunk elmeselte hogy miutan vege a sulinak keres mas baratokat bar ezt nem hiszem... van valami otletetek?
2020. dec. 7. 00:20
 8/12 A kérdező kommentje:

Not birnank neki szerezni de mindig elutasitja es rahajt az exeinkre:/ most nem ellene akarok ervelni de tenyleg o is ilyen es ha mi vagyunk vele olyan akkor o egybol depresszios lesz

Senki se erti hogy mi baja van de nem csak engem hanem mast is kihagy a tarsasagbol

2020. dec. 7. 00:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nála lehetnek gondok pszichésen, ami nem azt jelenti, hogy hülye, hanem azt, hogy van valamilyen magánéleti problémája, amit nem tud egyedül megoldani. Pl. önértékelési probléma, önbizalomhiány, megfelelési kényszer, ilyesmi. Ehhez szakember kellene. Elég összefüggéstelenül viselkedik, legalábbis számomra, mint laikusnak. Bántani nem kell, valószínűleg vívódik saját magával eleget. Lehet később megváltozik, lehet nem. El kell fogadni, hogy ilyen. Ha nem akartok vele barátkozni, nem kell, de bántani sem.
2020. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat hogy oszinte legyek van amikor osszeul a tarsasag egy kis ivasra es van amikor elkezdunk enekelni dalokat aztan o megfogja elkezd uvolteni es izombol utni a falat vagy a fejet esetleg verni a falat. Nala lehet valami pszichologiai problema mert nagyon konnyen megorul vagyis ilyen megallithatatlannak erzi magat akkor es mindenkit lenez
2020. dec. 8. 06:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!