Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg én hibáztam volna?

Tényleg én hibáztam volna?

Figyelt kérdés

Július végén volt az esküvőm. Néhány barátnőmet felkértem koszorúslánynak. Kiválasztották a ruhát,a tavasszal kialakult járványhelyzet miatt az egyik messzebb lakó barátnőmnek postán küldtem el a ruháját,amit rendben megkapott. Ezután a sok korlátozás miatt folyamatosan volt valami dolgunk a szervezéssel, végül sikerült lefoglalni mindenki számára szállást,amiről tájékoztattuk a násznépet. Az érintett messzebb lakó barátnőmnek az esküvő előtti nap is írtam, érdeklődtem,hogy mikor érkezik. Ekkor írta,hogy ő nem jön,már más programot szervezett,mivel meghívót nem kapott tőlünk. Teljesen lesokkolt, hirtelen reagálni sem tudtam.

Azóta sem írt nekem, teljesen megszakadt a kommunikáció. A ruhát visszaküldte,de akkor sem írt semmit.

Tényleg az én hibám az egész, csak mert nem kapott meghívót? Holott tudta a helyszínt, időpontot,megkapta a ruhát.


2020. nov. 24. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit hitt miért kapott koszorúslány ruhát? Kamu kifogás volt a meghívós duma.
2020. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibáztál, ez egy bunkó hülye.
2020. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őt mikor értesítetted az időpontról?
2020. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Ha van már férje, akkor azért volt rád irigy, mert te most éled majd át frissen az esküvőt és boldog vagy. Ha nincs még férje, akkor azért irigy rád, mert te már itt jársz. És a 2 közül valamelyik ok miatt dacolt veled és az eseménnyel.

Vagy szimplán nem akart beszállni a menyasszonytánc pénzbe.


Ebben 99.99%-ig biztos vagyok, hogy ő ezt az egészet pontosan előre eltervezte. Ez a meghívó elmaradása kapóra jött neki, hogy legyen mire fogni majd, hogy miért nem megy el az esküvődre. Pontosan tudta jól, hogy így lesz majd mire fognia, és neki állhat majd feljebb.


Ez most olyan, mint mikor valaki benne van egy osztálycsoportba, hiányzik egy hétig az órákról iskolában, de az osztálycsoportban végig megbeszélik az összes dolgozat idejét és anyagát. Majd másik héten bemegy ez a valaki és mikor elé rakják a dolgozatot, akkor szétteszi a kezét, és bemondja, hogy neki senki sem szólt. Logikailag kisarkítva igaza van, mert nem írt rá senki sem külön hogy "szia kedves valaki, jövőhéten xy napon xy anyagból dolgozatot írunk." De valójában meg nincs igaza, mert tudott mindenről.


Lényeg a lényeg, undorító az ilyen ember.

2020. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as: mindenről tudott azonnal,mint a többi koszorúslány,tudta azt is,hogy szállást is foglaltunk neki, hova kell jönnie. Az lehet, hogy hetente nem írtam neki meg újra és újra,de azt hittem,ha egyszer tájékoztatom az elegendő. Ha valami módosult volna, nyilván értesítettem volna.


4-es: nincs neki férje,sem párkapcsolata egy fél éve. Lehet abban valami,amit írsz,mert már hallottam vissza olyat,hogy neki sose volt szimpatikus a férjem. Persze,ezt nekem nem mondta sosem.

2020. nov. 24. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
sima mezei irigység az egész
2020. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!