Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én hibáztam vagy a (volt)...

Én hibáztam vagy a (volt) barátnőm fura ebben a történetben? (én is nő vagyok)

Figyelt kérdés
Még sosem futottak el előlem, ma pedig ez történt. Baráti kapcsolatban voltunk,sokszor találkoztunk aztán ez lazult munkahely váltás miatt. Régebben hívott hozzájuk de sosem mentem el. Közterületeken (park) szoktunk levegőzni,sétálgatni.(40-es nők vagyunk) Ma összefutottunk, boltból jöttem hazafelé. Én sokat ültem a munkahelyemen ezért jólesett a gyaloglás.Beszélgettünk, én még sosem jártam abban a kis utcában ahol Ő lakik. El akartam kísérni. Ő ezt úgy értelmezte, hogy én most be akarok menni hozzájuk, neki ez most nem jó.Mondtam szó sincs erről, csak jól esik a séta, ha már a közelben vagyunk akkor had lássam meg hol lakik. Hangsúlyozom KÍVÜLRŐL,nem akarok bemenni. Ő bemegy én meg szépen ballagok tovább egy kis kitérővel hazafelé. Nem mondta, hogy Ő ezt így sem akarja. Egy kereszteződésnél szinte elfutott előlem, hogy bocsi de Ő most nem tud fogadni. Nagyon bánt az eset, nem tartom magam szemtelen embernek. Mondtam, hogy NEM akarok bemenni hozzá...... baj, hogy el akartam kísérni? Nagyon gáz ez a történet? Eléggé megalázva érzem magam, biztos ezek után lőttek a több évtizedes barátságunknak. Miért nem mondta, hogy Ő ezt sem akarja nem sértődtem volna meg. Miért így kellett ezt megoldani?
2018. jan. 6. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzed magad megalázva?

Szerettél volna valakiről többet tudni, ő meg valamit elfutott előled, megijedt.

Igen, neki baj volt. Először azt feltételezném, hogy valami olyan házban lakik amit szégyell.


Ha ennyi elég ahhoz hogy a barátságotok tönkremenjen, akkor az nem volt barátság.

2018. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt én már barátságnak nem nevezném, legfeljebb ismerősi kapcsolat. Valószínűleg rendetlenség volt nála vagy dolga volt, és megijedt a váratlan vendégségtől, és túlreagálta. Neked viszont nem kell ekkora jelentőséget tulajdonítani ennek az esetnek, 2 nap múlva mindketten elfelejtitek.
2018. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Phhú hát te semmi képen ne érezd magad kellemetlenül! felejtsd el! Bármi baja is van, ami miatt így viselkedett, ne foglalkozz vele. Lehet, hogy szégyenli a házát, pánik hogy futni kell, egyedül akar lenni, nem tudja/nem akarja elmondani mi van vele...bármi lehet. Ne vedd a lelkedre semmiképpen. Most nem vagytok egy hullámhosszon. Ketté vált az utatok.
2018. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg furcsa amit csinált. Ha ennyire jóban voltatok miért szégyellné ha esetleg kevésbé szép helyen lakik? De erre a környékből amúgy is lehet következtetni...

Szerintem emiatt nem kéne, hogy megromoljon a barátság, bár igaz, hogy ha előlem szaladnának el így akkor azért megkérdezném, hogy mégis mit hitt, csöves vagyok vagy zaklató vagy mi? Kicsit ez sértő így.

Egyszer nekem is volt olyan, hogy volt egy barátnőm akivel jóban voltunk de évekig nem beszéltünk. Majd megkeresett. Tudtam hol lakik, voltam is náluk régen többször. Nem tudott átvenni egy rendelt csomagot mert nem volt ideje. Én meg felajánlottam (emailben), hogy semmi gond, úgyis megyek az üzletbe és szívesen beadom neki hazafelé jövet. Én sem akartam bemenni, direkt így írtam, hogy beadom. De válaszra sem méltatott, másról kezdett el beszélni. Mondjuk azóta ismét nem tartjuk a kapcsolatot, nincs értelme.

2018. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!