Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem egy számomra...

Összevesztem egy számomra nagyon fontos barátnőmmel, több lent (?)

Figyelt kérdés

Most, hogy nincs suli összevesztünk(nem nagy dolgon) és én minden egyes nap írok neki, hogy tegyük már jóvá, de vagy nem ír vissza, vagy flegmán ír egy Ok-ét, vagy hogy Jó.

Semmit nem tesz azért, hogy újra jóban legyünk:( Ráadásul az ő hiábáit akarja rám kenni, hogy nekem legyen lelkiismeret furdalásom...

Minden nap szarul érzem magam, mit tegyek?


2020. nov. 26. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden nap ráírni, hadd eméssze meg a sérelmeit, ha nem nagy dolog, biztos napirendre tér felette előbb-utóbb.
2020. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj neki egy kis időt, ne tapadj ennyire. Várd meg, amíg magától keres, ne nyomulj, mert azzal csak még jobban eltaszítod.
2020. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én barátnőm is pont ilyen, meg akkor is ha nem veszekszünk. Én azt javaslom neked mint a többiek, hogy ne írj mindennap neki. Valamint, ha tényleg nem olyan nagy dolgon vesztetek össze és ha ráadásul rád keni a saját hibáját akkor ne törődj ezzel, mert ha tényleg barátok vagytok ki fogtok békülni úgyis. De az elég bunkó dolog, hogy azt akarja, hogy neked legyen lelkiismeret furdalásod. Szerintem, még én nem írnék neki vissza xddd
2020. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!