Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiszel a fiú-lány barátságban?

Hiszel a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Igen (lány vagyok)
Igen (fiú vagyok)
Nem (lány vagyok)
Nem (fiú vagyok)
69 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, csak nagyon ritka.
2020. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
A ilyen barátságok csak akkor működnek, ha a két félnek, vagy legalább az egyiknek van párkapcsolata, és az egyedüllévő fél tesvérnek tekinti a másikat.
2020. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán, elég kevés lányba tudok szerelmes lenni, a szexuális vonzalom meg nem zavar.
2020. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Két példa is van rá a környezetemben. Egyik barátságnál két olyan emberről van szó, akik minimálisan sem tetszenek egymásnak. Magyarul írva, mindkettő szerint majdhogynem csúnya a másik. Ez már kb 15 éves barátság. Másik barátságnál pedig egyértelmű volt a vonzódás mindkét félnél az elején, de mindketten komoly és szuper kapcsolatban éltek és élnek azóta is, ezért soha nem közeledtek egymáshoz. Mára pedig az a kezdeti fellángolás már teljesen eltűnt és már testvérként tekintenek egymásra. Ez pedig egy 5 éves barátság már. Úgyhogy a válasz az, hogy igen létezik, de egyrészt nagyon ritka, másrészt pedig megkövetel bizonyos körülményeket
2020. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem. Volt egy nagyon jó fiú barátom,akivel zavartalanul elvoltam egészen addig,míg össze nem jött valakivel,aki a féltékenységével tönkrevágta az egészet.
2020. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,sima :)

Nekem nem egy lány barátom van,nagyon jól megvagyok velük,jófejek meg minden,és nincs barátnőm. Ugyanúgy létezhet csak ritka,főleg középiskolában. De ha már elmúltál egy adott életkort,nem fog számítani a nem.

2020. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Volt egy lány barátom. Akinek volt párja.Mi nagyon csíptük egymást,rajongott szerintem értem, de nem közeledett, én sem hozzá. Aztán egy buliban beszélgettünk, és mondtam neki hogy bírom, de nem léphetek át egy bizonyos falat. Ő is ezt mondta.

Később újra beszélgetés, és hát szerelmesek lettünk. Két gyerekünk van, év elején szét mentünk, 11 év után. Már nem tudnák vele kapcsolatot elképzelni.

Viszont hiányzik az a lány aki anno a barátom volt.

Szóval csak óvatosan!

2020. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen!letezik de ritka

17 éve tart

Jártunk is, szakítottunk is, voltak nagy vitáink is

2020. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.

A kettes azt írja, hogy csak akkor működik, ha van párkapcsolat, de nálunk nem. Mi hárman vagyunk (két lány és én, a fiú). Legeslegjobb barátok, szinte testvérek vagyunk, titkok és tabuk nélkül. Évek óta...

2021. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!